Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ako može netko da me uputi (najozbiljnije). To je bila kuća vrijedna poštovanja. I o tome znam sve. I znam da je nastupila kriza kad je prestalo "vanjsko curenje" i znam da je bilo teško održati se na nogama nakon svega, ali ne znam što se zapravo dogodilo? Matić više nije, a zašto nije i tko je??? Ae please :) Ljubim vas....

Link to comment
Boks meč Borovčanin - BuholcPETAK 23. DECEMBAR U 23 SATAKao nekada, bokserski spektakl u Srbiji, borba za titulu šampiona Evrope.Naš bokser ima za sobom 28 profesionalnih borbi, 29 pobeda, :lol::Hail: Ko li ce prenositi boks? Sad mi malo zao sto Tastin Osmeh nije na B91, ovo bi za njega bilo kao poruceno :D Edited by Milosh76
Link to comment
Ako može netko da me uputi (najozbiljnije). To je bila kuća vrijedna poštovanja. I o tome znam sve. I znam da je nastupila kriza kad je prestalo "vanjsko curenje" i znam da je bilo teško održati se na nogama nakon svega, ali ne znam što se zapravo dogodilo? Matić više nije, a zašto nije i tko je??? Ae please :) Ljubim vas....
sada su grci, isti oni koji su vlasnici prve. matic vise nije, jer je nestalo para, tj vise se nije moglo nalaziti finansijera za televiziju koja iz godine u godinu posluje sa debelim minusom.
Link to comment

Da li je moguce da oni nemaju ni jedan tekst koji je potpuno ispravan sto vezano za gramaticke i stamparske greske, sto vezano za razum i logiku onoga ko pise tekst.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...