Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Uvek po difoltu serete kad se promeni dizajn.
Zato sto je svaka promena u poslednjim godinama - promena na gore i nepreglednije. Ajde reci mi iskreno kako moze da se brani da 2/3 ekrana bude bukvalno prazno (belo nistavilo), a da ostatak bude u fontu 300. Ne valja brate.
Link to comment

mogao je font da ostane kakav je, a da sajt bude siri, nepotrebno je uzak.al na stranu to, nepregledan je i uvijek je bio. tu bi stvarno trebalo da se uvazi misljenje citalaca.

Link to comment
Zato sto je svaka promena u poslednjim godinama - promena na gore i nepreglednije. Ajde reci mi iskreno kako moze da se brani da 2/3 ekrana bude bukvalno prazno (belo nistavilo), a da ostatak bude u fontu 300. Ne valja brate.
Pa i nije baš, kad su preuredili onaj žuti u ovaj crveni (do juče), ja sam mislio da je to rešenje do jaja, praaaavi info sajt, uredno, pregledno, na pola stranice stane slika, 3-4 glavne vesti, sa strane još 7-8 naslova i opcija da se bira Najvažnije/Najnovije/Najčitanije, a ovo... ovo mi više liči na neki blog, otići će mi srednji prst koliko mišem moram da skrolujem na dole samo da vidim sve što mislim da terba da bude pregledno na prvih pola ekrana.
Link to comment

Do jaja je sajt. Info deo i dalje do zla boga nepregledan, rubrika "Život" sa svim svojim textovima preuzetim sa getalife.org i letsomebodyelseseeyourpenisatleastonceinyourlifetime.com sasvim zasluženo postavljena ispred kulture, zdravlja, putovanja, tehnopolisa i automobila. Još da pojačaju mrdalice i ture neku sisu dole levo i ispunili su svaku moju želju.

Link to comment
Sticajem okolnosti imam pristup Jevrosimovićevom famoznom b2b portalu, u pitanju je najjadinji portal od svih kojima imam pristup, a ima ih jedno 10. Svaki je jedno 100 puta pregledniji, funkcionalniji od njihovog, osim jedne firme, oni su zajebali sve redom, al da ih ne pominjem..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...