Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

"dobar" im je sajt, svaki treci link na koji kliknem vraca me na prvu stranu.
Pobegoše i prevodioci: "Štampa Sistem je lanac kioska sa sedištem u Beogradu, koji je medijska grupacija VAC preuzela 2008. godine, a ima više od 500 klasičnih kioska kao i 50 Convenience-Stores."
Link to comment
Tehnički direktor radija B92 Vladimir Filipović tragično je nastradao u Austriji, prilikom alpinistickog osvajanja zaleđenog vodopadaBEČ / BEOGRAD - Tehnički direktor radija B92 Vladimir Filipović Fića tragično je nastradao u Austriji, prilikom alpinistickog osvajanja zaleđenog vodopada u Austriji, preneo je B92.Kako je saopšteno, alpinista se u četvrtak penjao na planinu Maltatalu, s još jednim kolegom iz Srbije, koji je, takođe, pao i zadobio teške telesne povrede.Do nesreće je došlo kada je jedan od dvojice alpinista, izgubio ravnotežu pa su zbog toga obojica pala sa velike visine.Filipović je podlegao povredama, dok se austrijski lekari jos uvek bore za život njegovog kolege, takođe alpiniste iz Beograda.
Izvor : NovostiVrlo tužna vest. :( Koliko sam shvatio, krenuli su da se penju bez bilo kakve opreme. Ne mogu da razumem da zreli ljudi tako olako shvataju opasnost i zimu na planini.
Link to comment
Izvor : NovostiVrlo tužna vest. :( Koliko sam shvatio, krenuli su da se penju bez bilo kakve opreme. Ne mogu da razumem da zreli ljudi tako olako shvataju opasnost i zimu na planini.
:(Koliko shvatam, postoji stil alpinizma bez opreme, dakle postoji kao disciplina penjanje sa tonom opreme, sa malo opreme, i maltene bez opreme. Mozda gresim.
Link to comment

Sacekajte da se utvrdi prava istina o tome, a to moze da kaze samo drugi decko sa kim se Fica penjao. Koliko znam Ficu, a u ovome ga znam odlicno jer smo uglavnom samo pricali o alpinizmu, on se nikada nigde nije penjao bez obezbedjenja, nije bio avanturista niti je bio free climber, a imao je osvojene ozbiljne i opasne vrhove (tipa Grossglockner na primer). Ali kod nesreca pod ledom, klinovi i ostalo mnogo lakse popusta nego pri normalnim usponima. Pored toga nastradala su dvojica, sto je siguran dokaz da su bili vezani.Neka mu je laka zemlja.

Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...