Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Kakvo patetično seirenje obzirom da su otkaze popušili knjižari i izdavač diskova, a cenim i pokoji tonac. Podsećate me na mog druga u srednjoj koji je ponavljao "ako, ko ih je terao da tu rade" kad je nato gađao rts. poserem se u kafu svakom ko pokuša da kaže da sam izjednačio pogibiju s otkazom.
A ko kaze da se radujem otkazima? Samo primecujem u kom pravcu se krecu, za kakva sranja ima novca a za sta nema. Ukida se Ritam srca, knjizari lete ali zato ostaju Luna Lu, Jutarnji i sl. Umesto da insistiraju na onome sto ih odvaja od drugih, da cuvaju prepoznatljivost, insistiraju na sadrzajima koji vec postoje na svim televizijama. Ne rugam se radnicima, vec budalama koje ih vode.
Link to comment

Jel toliko teško shvatiti da Ritam srca i slične autentično 92jkaške emisije danas sluša/gleda dvocifren broj ljudi?92jka je po meni trebala da krene u produkciju sopstvenog, autentičnog, a relativno komercijalnog i jeftinog programa, a ne da ubacuje rijalitije koji potpuno negiraju ono što 92ka pretenduje da bude.Recimo Mile protiv tranzicije je neka granica.Dosadašnja koncepcija je u ovom društvu jednostavno bila osuđena na propast.

Link to comment

Naravno da slusa dvocifren broj ljudi kada se 15 godina ne menja. Ok, neka je Ritam Srca odsvirao svoje ali je trebao biti zamenjen necim slicnim - 92jkaskim a ne Supernovom2. Program radija i televizije treba da se stalno menja i da se stalno nudi nesto novo, tj. da se postojece unapredjuje. B92 je stanica koja je uspela da izgradi svoj stil i postane prepoznatljiva, a sada to bacaju ("sada' traje vec nekoliko godina).

Link to comment
Jel toliko teško shvatiti da Ritam srca i slične autentično 92jkaške emisije danas sluša/gleda dvocifren broj ljudi?Recimo Mile protiv tranzicije je neka granica.
Да та свеправедна невидљива рука тржишта. Што је нисте помињали тамо 91-94? Оно за Милета си потпуно у праву у твом случају. Није граница но врх. Где ћеш даље? :fantom:
Link to comment
Ukinuli su sportski Ritam na Radiju B92, to je ona emisija koja ima 15-godišnju tradiciju ...Zatvaraju B92 Shop u tržnom centru u centru Begiša. Upućeni kažu da to znači da se ukida kompletna izdavačka delatnost B92 ...
Ovo je vrlo verovatno, sudeći po tome da mi poznanik iz privatne knjižare koja dosta dobro prodaje Samizdatove knjige kaže da prodajna služba Samizdata već mesecima pati od neviđene qrcobolje, pa nedeljama ne odgovaraju na narudžbine.
Link to comment
Ovo je vrlo verovatno, sudeći po tome da mi poznanik iz privatne knjižare koja dosta dobro prodaje Samizdatove knjige kaže da prodajna služba Samizdata već mesecima pati od neviđene qrcobolje, pa nedeljama ne odgovaraju na narudžbine.
daj se organizujemo da kupimo taj samizdat. nisam stigla da prochitam africhku detektivku do kraja :D
Link to comment
koje, sto sam alava na posrnulu izdavachku kucu?il sto sam posustala kod chaja za tradicionalno gradjene? ^_^
Što si posustala...Eno ti BBC serija čeka na torrentima, ako si lenja da čitaš...
Link to comment
Što si posustala...Eno ti BBC serija čeka na torrentima, ako si lenja da čitaš...
uchitelju, istina je da ja trenutno imam 1 malu krizu sa pismenoshcu, al nemoj tako.nemam kad ni da gledam :cry:kuuupice neko seriju, neko drugi...
Link to comment
Ovo je vrlo verovatno, sudeći po tome da mi poznanik iz privatne knjižare koja dosta dobro prodaje Samizdatove knjige kaže da prodajna služba Samizdata već mesecima pati od neviđene qrcobolje, pa nedeljama ne odgovaraju na narudžbine.
taj je verovatno jedan od urednih platisa. poznato je da samizdat salje knjige samo knjizarama koje ne placaju tako da je tvoj poznanik izvisio. sifra: ko je zapalio zito
Link to comment
preminuo sportski ritam srca, slava im
a i bili su matori, chim su se meni svideli svidjali ^_^(a znano je da ja snazno prezirem fuzbale!) Edited by thermal bug
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...