Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Nadam se da ce, kad zavrse sa otpustima, da naprave neku prigodnu emisiju sa temom "zashto gubitnici tranzicije nisu o-kej".
Ma jok, napravice oprostajni Insajder pod nazivom "kako se unistavaju firme po Srbiji i sta sa viskom zaposlenih".
Mogli su da naprave RS gde bi gledaoci sms-om glasali ko dobija otkaz, ko ostaje a porazeni da se direktno kvalifikuje u Lecicevu emisiju.
Kakvo patetično seirenje obzirom da su otkaze popušili knjižari i izdavač diskova, a cenim i pokoji tonac. Podsećate me na mog druga u srednjoj koji je ponavljao "ako, ko ih je terao da tu rade" kad je nato gađao rts. poserem se u kafu svakom ko pokuša da kaže da sam izjednačio pogibiju s otkazom.
Link to comment

kad se setim prevoda stampanih izdanja i ortackog kataloga muzickih...

Kakvo patetično seirenje obzirom da su otkaze popušili knjižari i izdavač diskova, a cenim i pokoji tonac. Podsećate me na mog druga u srednjoj koji je ponavljao "ako, ko ih je terao da tu rade" kad je nato gađao rts. poserem se u kafu svakom ko pokuša da kaže da sam izjednačio pogibiju s otkazom.
Edited by najgori
Link to comment
kad se setim prevoda stampanih izdanja i ortackog kataloga muzickih...
Odlično. Samo se dogovori sa ekipom sa prethodne strane da li ti je milo što su prodavci popili otkaze jer im je kuća loše poslovala ili što je bila pridruženi informativnoj kući.
Link to comment
Ako zaista budemo ovako inertni, napraviće od B92 novu TV Avalu, na radost svih marginalaca, kompleksaša i frustriranih pseudo-patriota Srbije ...Vreme je za AKCIJU!
svi na fejs za B92 slobodan od kapitala!
Link to comment

@mccabene radujem se nicijem otkazu, ali mislim da su ti delovi b92 lose radili.da se razumemo, b92 je nekad bio jedini radio koji sam slusao, a odavno mi nista sa b92 nema mnogo veze sa mozgom.istina, pokrenu se neke bitne teme, urade se neke korisne akcije, ali jbga kad sam cinik pa mi se cini da se to radi da bi se uzele neke pare iz fondova i opravdale plate ortaka.

Edited by najgori
Link to comment
Ukinuli su sportski Ritam na Radiju B92, to je ona emisija koja ima 15-godišnju tradiciju ...Zatvaraju B92 Shop u tržnom centru u centru Begiša. Upućeni kažu da to znači da se ukida kompletna izdavačka delatnost B92 ...Ovo više nije za zezanje, mi građani mora nešto da preduzemo, hoće da unište jedini preostali medijski bastion demokratije u Srbiji ... Napraviću na Fejsu grupu za akciju preuzimanja B92 od strane građana. Za početak treba pozvati sve one koji su odrastali i formirali se uz B92 da održe mirni protest ispred zgrade B92 sa zahtevom da grad Beograd proglasi B92 za javni gradski medijski servis i da preuzme 51 odsto akcija B92, a ostatak će biti na berzi, dostupan građanima ... Predlažem i slogan: Borimo se za njih, kao što su se oni borili za nas!
:lol::rolf: :rolf:
Ako zaista budemo ovako inertni, napraviće od B92 novu TV Avalu, na radost svih marginalaca, kompleksaša i frustriranih pseudo-patriota Srbije ...Vreme je za AKCIJU!
:ph34r: Оно без шале штета за Спортски ритам срца. Поред карлеуше на нашој страни коме треба уђу. Коки има да ми недостаје.
Link to comment

B92 je moj omiljeni iritantni liboski medij ali stvarno treba da se zabrinemo jer i bez takvog izvora informacija ostajemo!Najebasmo total. Ima da budes retardiran ili da umres od nerviranja. Ne sme se izdvajati niko, ni-po-ce-mu... Samo kaljuga, sredincina, prosek i ispod proseka.Ja bih stajao na ulici za b92 a o lomljenju banaka da i ne govorimo!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...