Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Kansas se opako zajebava. prvo Villanova, pa se provukli proslu tekmu, sada Colorado.i Kentucky popusio, Randle igra ko devojcica, Baylor ih je unakazio u skoku,Lousville nastavlja da dominira. Popece se oni do kraja do top 3 seeda i pored gluposti protiv UNC(koji su razorili i Michigan State, Roy Williams style, i to u gostima, ali su izgubili od Belmonta i nekih likova za koje nisam ni cuo,)nego jel se Kojot prosle godine lozio na WSU? odlicno su startovali u novoj sezoni i lagano im raste cena, mogu biti znacajan faktor u martu

Link to comment
  • 2 weeks later...

ja sam spreman, embid ce biti najbolji igrac u klasi, a goledao sam svakog po jednu utakmicu, jedino sam njega gledao dve :D

Link to comment
jabari - bust
Sem dve reči, mogao bi da napišeš i zašto, jer ovako daješ priliku freaku da se obračunava sa nepostojećim ljudima na forumu po ko zna koji put za redom, pri čemu zaboravlja da je Syracuse universitet koji je izbacio najviše promašaja u NBA spram očekivanja.Imam i ja utisak da će njegova tranzicija u NBA da bude nešto teža pre svega zbog odbrane i prelaska na SF, ali mi se sve više čini da su njegovo košarkaško znanje dovoljno za NBA. Ali što više gledam njegove mečeve, to imam veći utisak da neće biti bust.
Link to comment

pa nije Ivan nepostojeci pobogu :(a Cuse ranije i nije izbacivao previse top pikova pa ne znam odakle ti to da su izbacili najvise bustova?... ja ne znam da li je neko sa Cusea pre Colemana bio high profile pick? a nije ni Coleman bio bas toliki bust, ionako sem Paytona na tom draftu nije bilo nista. a igraci kao sto su Douglas i Seikaly su imali sasvim pristojne karijere....videcemo kakvi ce biti ovi novi... Wesley Johnson mirise da ce biti opak bust, ali Waiters je OK za sada, Carter-Williams ce biti brutalno dobar(ako uspe odigrati preko 30% meceva u sezoni tj :D)

Link to comment

Jbg bas, od svih sto sam gledao, Jabarija bas nikako ne vidim da bustuje. Mozda razocara, mozda bude kriminalan defanzivac, ali ofanzivni talenat mu je nivou najboljih, i to ce ga ciniti dobrim NBA igracem kroz karijeru.

Link to comment
Sem dve reči, mogao bi da napišeš i zašto, jer ovako daješ priliku freaku da se obračunava sa nepostojećim ljudima na forumu po ko zna koji put za redom, pri čemu zaboravlja da je Syracuse universitet koji je izbacio najviše promašaja u NBA spram očekivanja.Imam i ja utisak da će njegova tranzicija u NBA da bude nešto teža pre svega zbog odbrane i prelaska na SF, ali mi se sve više čini da su njegovo košarkaško znanje dovoljno za NBA. Ali što više gledam njegove mečeve, to imam veći utisak da neće biti bust.
ovako kratak post daje na dramticnosti :skipbayless:, ali posto se freak slaze sa mnom, bojim se da od toga nema nista.sad ozbiljno, dao si dio odgovora samo sto sto je moje vidjenje izrazenije od toga. nema sanse da igra sf. nikakave. tezak je na nogama, kad ga gledas kako se krece po terenu vise lici na randolpha ili scolu nego na neko nisko krilo. znaci, dobijas undersized, ne bas atletsku, cetvorku, sa gomilu upitnika igranja u odbrani i na toj poziciji uopste. uz to mi je djeluje da je vec fizicki i igracki formiran iako ima 19 godina i da zbog toga dominira na ovom nivou.sve je ovo na osnovu eye testa na malom uzorku, tako da je prije svega osjecaj. bust je vjerovatno preteska rijec.
Link to comment

dobro, ja se ne slazem ne na osnovu eye testa, vec zato sto covek igra za Duke, a za mene je svaki igrac sa Duke ili UCLA, bust u najavi :Du vezi toga da li ce realno biti bust ili ne, neam pojma. ne ja, vec mislim da niko to ne zna... ono oko cega se svi slazu, a to je donekle ovo sto je Timmi naveo, on ne moze da igra PF u NBA, znaci morace da igra SF... da li ima suvise teske noge, i moze li to da ispravi, to vec ne znam.

Link to comment
dobro, ja se ne slazem ne na osnovu eye testa, vec zato sto covek igra za Duke, a za mene je svaki igrac sa Duke ili UCLA, bust u najavi :Du vezi toga da li ce realno biti bust ili ne, neam pojma. ne ja, vec mislim da niko to ne zna... ono oko cega se svi slazu, a to je donekle ovo sto je Timmi naveo, on ne moze da igra PF u NBA, znaci morace da igra SF... da li ima suvise teske noge, i moze li to da ispravi, to vec ne znam.
sve si objasnio, moze katanac
Link to comment
dobro, ja se ne slazem ne na osnovu eye testa, vec zato sto covek igra za Duke, a za mene je svaki igrac sa Duke ili UCLA, bust u najavi :Du vezi toga da li ce realno biti bust ili ne, neam pojma. ne ja, vec mislim da niko to ne zna... ono oko cega se svi slazu, a to je donekle ovo sto je Timmi naveo, on ne moze da igra PF u NBA, znaci morace da igra SF... da li ima suvise teske noge, i moze li to da ispravi, to vec ne znam.
moglo bi biti, ali ne mora da znaci? ja kazem da ne moze da igra sf.boldovano ne moras naglasavati.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...