Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Presing se obija Pitinu o glavu. Omogucio je Sethu da konacno dodje do prostora.
ako se Curry raspuca, najebali su... mada veci problem Louisvillea od jurnjave je sto Russ Smith ne moze da dodje do suta
Link to comment

Nema dovoljno tranzicije za Russa, otud i ovaj presing kojim obicno generisu ukradene lopte i lake koseve, ali ne sljaka to protiv Dukea.Unisti ih Siva prodorom.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

objektivno, ove godine je titula pitinova. najbolji su, igraju najlepsu kosarku, imaju samopouzdanje, zabar zna sta radi. ja sam mislio da kansas eventualno moze da ih zaustavi, ali su se oni potrudili da se totalno izglupiraju protiv wolverinesa.

Link to comment

sve u svemu, za sada veoma zanimljiv mm, mnogo zanimljiviji nego prosle sezone. nadam se da ce f4 biti jednako dobar, mnogo mi se svidjaju parovi.

Link to comment

Jesam, nekoliko puta. Nista posebno, nesto kao ovaj Subotic iz Zvezde. Jak, voli da sutne za 3, nekonstantan (da ne kazem los) u skoku, prosek u odbrani. Jedan decko iz njegove ekipe (ne mogu da se setim kako mu ime, mrzi me da guglam) je jako dobar.edit: Caldwell-Pope :) Ne verujem da ce u NBA ali mogao bi da igra u Evropi.

Edited by Mauci
Link to comment
edit: Caldwell-Pope :) Ne verujem da ce u NBA ali mogao bi da igra u Evropi.
Bio je ekstermno hajpovan u srednjoj, top 25 igraca u klasi i to. Bice neke sanse u NBA za njega, cisto na reputaciju i sut koji ipak ima...
Link to comment

gde ce Wiggins da odigra svoju koledz karijeru? moj tip je North Carolina, bilo bi zanimljivo gledati duele izmedju njega i Jabarija Parkera koji je izabrao Duke.ne bih nikako voleo da ode na Kentucky posto `Catsi vec imaju stacked tim sa Randleom, bracom Harrison i Poytressom koji ostaje jos jednu sezonu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...