Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Wolvesi mnogo pogubljeni. ko zna, mozda i mogu da se vrate, ne verujem da su Jayhawksi toliko bolji... zato Louisville dere Oregon za sve pare. mocno izgledaju bome

Link to comment

aaaaaaaaaaauh, koliko je ovo dobro, vratite 1 and 1. inace, johnson je tragicar ako ovo izgube. ne zbog bacanja vec zbog one kretenski izgubljene lopte na +10. da su odigrali ceo napad utakmica bi bila gotova.

Edited by kojot
Link to comment
uh, koliko je ovo dobro, vratite 1 and 1. inace, withey je tragicar ako ovo izgube. ne zbog bacanja vec zbog one kretenski izgubljene lopte na +10. da su odigrali ceo napad utakmica bi bila gotova.
Ako mislis na onu loptu koju je GR3 presekao i zakucao, to je prodao Elijah Johnson, koji je jos stigao da se izglupira sa 10 sek u zadnjem polju i da promasi kljucno bacanje. Uvek je bio indijanac.edit: Opet prodade loptu budaletina. Edited by J.R. Cash
Link to comment
Ako mislis na onu loptu koju je GR3 presekao i zakucao, to je prodao Elijah Johnson, koji je jos stigao da se izglupira sa 10 sek u zadnjem polju i da promasi kljucno bacanje. Uvek je bio indijanac.
da, editovao sam, mislio sam na johnsona.i evo, sad je izgubio loptu, na moju veliku radost.i pogodio trojku :Dne svidja mi se ovaj TO, pusti burkea kada je u ritmu. Edited by kojot
Link to comment

Cudo nisu po milioniti put odigrali tu akciju. Poslednju trojku su dali tako.Trey Burke je jebeni car. Bez premca najbolji plej u koledz kosarci.Ajmo sad i Michigan State.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...