Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

ma gde bravo :Dja sam od svih ekipa ove sezone najvise gledao wichitu i delovali su mi veoma zajebano, samo sto nisam imao pojma sta mogu protiv najjacih koledza na turniru. imaju puno igraca koji mogu da ubace poene, da pogode trojku, a hall im daje toughness u reketu.sad samo fali da se ispovredjuju...

Edited by kojot
Link to comment
ovi ce baciti 50 slobodnih do kraja meca <_<
kao da sude pukl, mrdak i neskovic.izgubice ovo. neverovatno koliko su se usrali.ajde sto prave ovakve gluposti ali su uzasni i u skoku. uzas. Edited by kojot
Link to comment
jebene sudije kako mi idu na kurac. sve im sviraju :yucky:
Sta tacno nije bio faul? Pre ce biti da Shockersi ne znaju gde je levo.Cotton ih povadi trojkom i ofanzivnim skokom. Craft je bas sad pomislio da je odlicna ideja da sutne trojku. Edited by J.R. Cash
Link to comment
Sta tacno nije bio faul? Pre ce biti da Shockersi ne znaju gde je levo.
nekoliko faulova je bilo ono u duelima kakvih ima na stotine na 1 utakmici. onaj faul bakera u bloku u napadu je neverovatan.ostetili ohio st. na pocetku sudije pa pocele sa kompenzacijom i ne znaju gde udaraju od tada.
Link to comment
Syracuse Defense in the tourney (4 games)Steals 44Blocks 25TO forced 67Opp FG 61Ljudi su u 4 utakmice dozvolili manje FG nego što su isforsirali TO. :Hail:
Oni su 5 najbolji obrambeni tim u ncaa. Svojim protivnicima dopuštaju tek 0.753 koševa po posesiji lopte.Igrajući zonu naravno.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...