Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

da da, nego kazem, na turniru ima nekih ~21% i sad vec 4-4 za 3

Ne znam kako nisu videle onaj faul malopre, culo se do ovde da je puklo

Booth kako je ovo dao, ne zna ni on
Dobar je mali Italijan, `vamo se Paige upalio u jednom momentu

evo ga sada, nakon sto je izblokiran na ulazu, pogadja za 3 za -3

Edited by Have_Fun
Link to comment

Zasluženo, nisu mi simpatični, ali su zaista imali najbolji turnir.

 

Očajna odbrana UNCa na kraju meča.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

e jbg :(

nestvaran kos Paigea, ali i velika greska. niko nece sada spominjati jer je ubcio kos, ali umesto te akrobatike trebao je vratiti loptu Barryju koji stoji sam ko duh i do tada je 4-4 za tri na tekmi. mozda su mogli vise da siluju dole na Johnsona, ali jbg, Villanova je uradila sve da zatvori dole, pa ako moraju da izgube da izgube sutem. ocekivana taktika.

 

Villanova zaslulzeno ipak, jbg. sto rece Posrbica, imali su najbolji turnir, nije bilo tu nikakve filozofije. Booth i Arcidiacono(ako sam ubo spelling, jeblo ga prezime) nisu promasili ni protiv Oklahome ni protiv UNC. Hart im je realno MVP celog turnira... ma jedna od najboljih kosarki koju sa video od neke ekipe na march madness u zadnjih 10 godina. 5 igraca, svaki trpa, svaki igra odbranu. nema se sta zameriti. rekao sam posle prvih tekmi da je Villanova top tim na turniru i nisam omasio. eto, jednom i ja nesto da pogodim :(

Link to comment

 

nestvaran kos Paigea, ali i velika greska. niko nece sada spominjati jer je ubcio kos, ali umesto te akrobatike trebao je vratiti loptu Barryju koji stoji sam ko duh i do tada je 4-4 za tri na tekmi. mozda su mogli vise da siluju dole na Johnsona, ali jbg, Villanova je uradila sve da zatvori dole, pa ako moraju da izgube da izgube sutem. ocekivana taktika.

 

I meni to prvo iskocilo kad sam gledao, tu se bre doda lopta dalje. Pogotovu ako gledas mnogo San Antonio.  :D

Link to comment

jbes ga nemam arenu 2. hvala

Може на нету да се нађе стрим за арену. Снимак ће да врте у недоглед, кад год буде празних термина, али слабо на кецу.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...