Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

djuk se provukao veceras protiv lujvila, ali dosta tanko to izgleda. mislim da nemaju puno sansi protiv karoline. i veceras su bili zreli za poraz ali ih je zona vratila u zivot.

u big 12 teksaski hriscani izbacili kanzas u cetvrtfinalu  :o takodje u neizvesnoj zavrsnici

Link to comment

Najava celog March Madness-a, možda i najbolja koju sam ikad pročitao van USA, via portal Double-Double

 

http://www.doubledouble.rs/blog/uncategorized/march-madness-najava/

 

Ovaj koji je pisao ovo ne razume kako funkcionise NCAA turnir, posto je napisao da je Baylor treci seed, ali je imao losu sezonu i tesko da ce napraviti iskorak. Kao prvo, ne mozes da imas losu sezonu i budes no. 3, kao drugo, ljudi su bili po prvi put u istoriji programa broj 1 u USA koliko u januaru, nije los "iskorak" vec to. Dalje nesto nisam ni morao da citam.

Link to comment

Ovaj koji je pisao ovo ne razume kako funkcionise NCAA turnir, posto je napisao da je Baylor treci seed, ali je imao losu sezonu i tesko da ce napraviti iskorak. Kao prvo, ne mozes da imas losu sezonu i budes no. 3, kao drugo, ljudi su bili po prvi put u istoriji programa broj 1 u USA koliko u januaru, nije los "iskorak" vec to. Dalje nesto nisam ni morao da citam.

 

radi se o možda najboljoj najavi turnira...

Link to comment

Northwestern igra MM!?  :o  :o 

Ništa nisam pratio koledž basket ove godine, al na koju foru se ovo desilo...mislim da im je ovo tipa prvi put ikada...

Inače, prenosi na Areni od četvrtka.

Link to comment

radi se o možda najboljoj najavi turnira...

 

Ipak sam produzio. Verovatno najbolji deo je kako je najveca snaga ND u odbrani koju je postavio Brey, ili kako je vec formulisano. Tu pricamo o ekipi koja je 16. u NCAA u Adj. ofanzivnom, a nije u prvih 50 po adj. defanzivnom rejtingu :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...