Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

mnogo bi bilo da ostanemo i bez njega i bez denzela u istom danu...

pu pu pu

 

Buddy, Valentine i VanVleet su mi miljenici

 

dosta je ovaj jedan sto je ispao :/

Link to comment

mtsu, fenomenalna utamica, ocigledno je da imaju ozbiljnog trenera. buford i upshaw imaju odlince sezone, mogu da igraju sa svakim.

Link to comment

kakvi su ovo faulovi maryland-a da covek ne poveruje

jos jedan pri sutu za 3

a ovi su jos ludji kako izgubise loptu u dodavanju u odlucujucem napadu

Edited by Have_Fun
Link to comment

Odlična prva tri meča danas. Nikada nisam gledao ekipu koja više želi loptu od Wichite State. Miami je bolji, baš fino igraju od početka sezone, definitivno zaslužen Sweet 16. Duke umalo da izgubi dobijeno, a Kentucky je malo razočarao i ispao. Dobra je Indiana, očigledno što imaju više povređenih igrača to igraju bolje. Oni imaju baš dobar upset potencijal za F4. Dobro šutiraju, imaju konkretnog ball handlera i mogu da sastave solidnu odbranu

 

Kentucky nije mogao mnogo više u ovoj sezoni kada se pogleda iz današnje perspektive. Podelili su sa Texas A&M regularnu sezonu i uzeli turnir SEC. Skal nije dao ništa. Nema masu, ali je očiglendo i prirodno mlitav. Ima kod njega puno zanimljivih detalja, ali mekoća sve to poništava. Murray solidan, ali me nije ubedio da može da bude bilo šta od igrača u NBA na kraju klupe koji puca trojke. Ni kreacije u igri 1 na 1, ni odbrana, ni brz prvi korak, niti može da bude organizator igre. Koliko je slab draft svedoči i to da će verovatno biti pick u lutriji. Koliko sam verovao da je Booker prošle sezone odličan prospekt, toliko sada ne verujem u Murraya. Ulis s druge strane fantastičan, trebao bi biti dobar back-up PG u NBA bez obzira na visinu. Bolji je šuter nego što brojke govore. Dogodine bi Kentucky trebao biti dosta zanimljiviji, dolazi im baš dobra klasa, od pet igrača, a mislim da nisu još gotovi.

 

Nisam gledao, ali vidim da je Iowa State lagano prošla dalje.

 

Pac-12 se ozbiljno raspao. Došli sa 7 na turnir, prvi meč prošli samo Oregon i Utah.

Link to comment

YES!

 

krivo mi je sto su sa onako ludackom ekipom ispali od kentuckya prosle godine, a imali su ih.

 

dobar je hipster

Link to comment

a gdje gledate? Stidim se da sam za citavu sezonu pogledao jedan mec :(

trenutno imas Buddya na areni5

 

arene su prenosile nesto, ostalo ja gledam na www.wiz1.net

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...