Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

potpuna ludost

nisam verovao da Cuse moze da se vrati u mec

na 9min do kraja su gubili nekih 13-14 ne znam ni ja, mec je delovao kao jednosmerna ulica, i rekoh ajd da obavim sta imam od obaveza da se ne cimam ujutru pred odlazak na bus.. vratim se, ukljucim se u poslednjih par minuta i imam sta da vidim.. Syracuse vodi :D i dobise na kraju

Link to comment

Uhvatio sam sebe da navijam u poslednja dva dana za Villanovu i Syracuse, dva meni nesimpatična univerziteta, jer su sa druge strane dva verovatno još meni nesimpatičnija, Virginia i Kansas.

 

Kakva oluja sredinom druge polovine drugog poluvremena. Lydon i Richardson odlično, Robertson vrlo dobar. Vrlo osrednji tim je ovaj Syracusa, neverovatan podvig.

 

Virginia bi nakon ove sezone trebala da ipak ima mali pad. Poštujem rad Bennetta, ali ne favorizujem basket na manje primljenih koševa. Teško će moći da nadoknade i Brogdona i Gilla i Tobeya, bez obzira što će pravo igranja da stekne Nichols. Vrlo tanak meč danas, vrlo slabo je Virginia otvorila i dugo živela na šutevima Perrantesa, bez obzira na solidnu prednost. Brogdon će teško biti NBA igrač, pre bih rekao odličan evropski.

Link to comment

Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuse. Malachi objasnio :Hail:

ja otisao da spavam na poluvremenu... pomislio sam, ovi imaju vise od 10, Malachi vola ne moze da ubode, gotovo je ovo... ala sam se zajebo! :D

 

dva moja omiljena univerziteta na F4(UNC i Cuse), sta lepse moze biti :)

Link to comment

Odlican mec

UNC prebija za 3 u prvoj polovini meca

Berry koji na turniru ima 5/23 za 3, u prvom poluvremenu spakovao 3/3 i 6/7 ukupno iz igre

Ochefu ne ume da odigra levom rukom da ga jebes, ali ovo sto radi, poluhoroge preko levog ramena nekako uvek upada

 

Link to comment

Berry je ipak 38% šuter za tri. Kada god Villanova ovako šutira, a protivnik igra mlaku odbranu protivnici nemaju šanse. Na sve to Villanova igra fantastičnu timsku odbranu.

 

edit. UNC nisu odsvirali bar 5 faulova ispod obruča Villanove u drugom poluvremenu.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...