Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Cini mi se nikada vise ( no ove sezone ) prenosa na Areni i nikada manje meceva odgledanih mi. Od onoga sto videh, Luivil mi prvi izbor. Svidjaju mi se bas i pojedinacno i timski i kompozicijski ( rekao bih najfiniji balans spolja i unutra imaju ).

Link to comment

Cini mi se nikada vise ( no ove sezone ) prenosa na Areni i nikada manje meceva odgledanih mi. Od onoga sto videh, Luivil mi prvi izbor. Svidjaju mi se bas i pojedinacno i timski i kompozicijski ( rekao bih najfiniji balans spolja i unutra imaju ).

 

Jedina je frka što su se samobanovali od postsezone zbog angažovanja prostitutki u svrhu regrutacije. Meni se oni ne dopadaju, nemaju dobru organizaciju, niti dubinu.

Link to comment

Jedina je frka što su se samobanovali od postsezone zbog angažovanja prostitutki u svrhu regrutacije. Meni se oni ne dopadaju, nemaju dobru organizaciju, niti dubinu.

 

Znao sam da ima neka tajna veza zasto mi se bas toliko dopadaju ove sezone! :D

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oklahoma se opustila, malo su pali u formi

Sad gube od Texasa, iako su vodili

nisu dali kos poslednjih 6-7min.. popili su 18-0 seriju 58-69 je trenutno

edit: 22-0 :S

edit2: izgubise

btw
 

Oklahoma has shot 36 percent or better from 3-point range just twice in the last seven games. They're 3-4 during that stretch. The Sooners hit the 36 percent mark in 19 of their first 21 games, when they started 19-2.

 

Edited by Have_Fun
Link to comment

poceli su turniri. kako se sad wichita provukla, izvukao ih mudonja baker u poslednja 3-4 minuta.

Link to comment

gde mogu da se nadju normalni streamovi?

obicno pratim preko wiz1.net ali su sve gori i gori
veceras je nemoguce pratiti preko njih

a ostale koje nadjem su fazon, isto streamovanje, pa je sve isti qrac...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...