Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

I dalje mi je nashvatljiva odluka da film ne ide u bioskopsku distribuciju. Ako ništa drugo, fotografija je prelepa.



According to The Hollywood Reporter, Paramount sold the international rights to Annihilation (Netflix-u) after poor test-screening results last summer indicated the film might be “too intellectual” for general audiences.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

 

 


According to The Hollywood Reporter, Paramount sold the international rights to Annihilation (Netflix-u) after poor test-screening results last summer indicated the film might be “too intellectual” for general audiences.





Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

 

:lol::rolf::smiley_hail:

 

I posle neko prigovara kad se povuče sintagma o glupim amerima.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Odgledao konacno Alien Covenant. Meni je to ok zabava. Bolji od Prometeja (kojem je i bila svrha da probije led i otvori novu liniju fransize). Ima par glupih momenata i rupa, ali u odnosu na druge vise-decenijske SF fransize zvuci uverljivo kao udzbenik nebeske mehanike.

Link to comment
1 hour ago, chandra said:

Odgledao konacno Alien Covenant. Meni je to ok zabava. Bolji od Prometeja (kojem je i bila svrha da probije led i otvori novu liniju fransize). Ima par glupih momenata i rupa, ali u odnosu na druge vise-decenijske SF fransize zvuci uverljivo kao udzbenik nebeske mehanike.

 

ne bih se baš složio, realno je da covenant jedan od najglupljih visokobudžetnih sf-ova u poslednjih 200 godina. dugo sam mislio da je prometej glup, ali onda je došao covenant. 

Link to comment

Prometej je pokušao da bude dubok, širok i fejlovao, a Kovenant je kao pokušao da se vrati duhu originalnog filma, sa manje ambicije, ali je zapravo epski glup i loš. Ništa ne šljaka. 

Edited by James Marshall
Link to comment

E jebi se, što mi to radiš. Je li tebi draži T1 ili T2?

 

Spoiler

Ajlijen, brt, bolji je stvor od stvora, inače su oba top klasa "userem se od straha od svakog sledećeg kadra, iako na njemu Jafet Koto jede sutlijaš" horora

 

Edited by James Marshall
Link to comment

kolju se svakako... alien bolji za nijansu, ima vise klaustrofobije. mada mi je ona scena u stvoru sa krvlju i uzarenom pizdarijom vrh.

Edited by precog
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...