Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

Axu i kasniju Modesti je crtao onaj smarač Romero, imao je repertoar od par poza, vazda raširene noge i pouprofil. Nisam ga voleo, kao ni Kalen Marfija.

 

Kod mutacija i mungosa je neprikosnovena Druna...

Link to comment

Kao da je juče bilo and ne osamdeset deveta, vraćao se sa sajma kompjutera i šetajući gradom u jednoj od knjižara naišao na domaće izdanje Drune, koje sam onako, komotno, dobro iščitao na licu mesta. Sećam se da je bilo izuzetno skupo, tako da sam iz radnje izašao praznih ruku... :(

Link to comment

druna je, sto bi marinko rokvic rekao, zena za sva vremena.

medjutim, sam zapleti su mi, da prostite, bili bas nezanimljivi.

 

Najputeniji nacrani ženski lik ikad.

Link to comment

Ja ima 5 komada Druune u dosta dobrom jpeg-u, ali mislim da to može da se naći i po torrentima... Na engleskom, naravno...

 

Mislim da kod nas ( na ex yu prostorima ) nije ni izdato nešto mnogo više sveski/epizoda.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Najputeniji nacrani ženski lik ikad.

 

[napaljeni pubertetlija mode on]   kao i Hilda (by Hanz Kovacq)   [/napaljeni pubertetlija mode off]

Link to comment

Poceo sinoc da gledam The Congress. Odgledao skoro sat.  Waltz con Bashir istih autora mi je bio genijalan, a ovo mi je totalno neuhvatljivo i dosadno. Vredi li da nastavljam?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...