Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

palinka hitro reaguje sa FB saučešćem.

On the tragedy in Arizona My sincere condolences are offered to the family of Rep. Gabrielle Giffords and the other victims of today's tragic shooting in Arizona. On behalf of Todd and my family, we all pray for the victims and their families, and for peace and justice. -
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na portalu B92 prava orgija komentara: neki majstor spamuje o prednostima ubijanja Meksikanaca i commie kongresmena, kao, jebiga, polude ljudi, treba to razumeti isuse.gif

Link to comment

nije imala apsolutno nikakvo obezebedjenje, 'fearless'. zato je majmun imao Glock M19 (9 mm) sa 30 metaka u sarzeru.

Edited by 3opge
Link to comment

Zasto decu ubijaju, jebem im milu majku. Zasto bilo koga? Za ovakve treba samo elektricna stolica i svirepa smrt sa sto duzim, gorim mukama i bolovima.I poserem se na Fox i Palinove, Rush Limbaugh i Beckove, nadam se da ce goreti u paklu zajedno sa ovim idiotom.

Link to comment
Well, i ti si bas mnogo pametan. Pravi libertarijanci (i Randisti), naravno, podrzavajuotvorene granice. Pobrkao vam Fox mozak. (EDIT. Oni su "libertarijanci", mislim na foxove pristalice, koliko je i JUL bio komunisticki).
Ajd ne budi tako opsesivno-kompulzivan u preseravanju nama neukima tu up above.. Na tome sam diplomiral, jebemu mater, valjda onda i znam neki q.
Money is the tool of men who have reached a high level of productivity and a long-range control over their lives. Money is not merely a tool of exchange: much more importantly, it is a tool of saving, which permits delayed consumption and buys time for future production. To fulfill this requirement, money has to be some material commodity which is imperishable, rare, homogeneous, easily stored, not subject to wide fluctuations of value, and always in demand among those you trade with. This leads you to the decision to use gold as money. Gold money is a tangible value in itself and a token of wealth actually produced. When you accept a gold coin in payment for your goods, you actually deliver the goods to the buyer; the transaction is as safe as simple barter. When you store your savings in the form of gold coins, they represent the goods which you have actually produced and which have gone to buy time for other producers, who will keep the productive process going, so that you’ll be able to trade your coins for goods any time you wish.
linkE sad, i drugi su bajali političko-filozofski o tome kak je gold standard super, (stavljam na stranu ekonomiste) ali ja sam se susreo sa njezinim bajanjima a (podsjetio me i njegov stil nekako na AS). To mi je prvo palo na pamet. Elem, nema veze sa otvorenim granicama niti sam to ja dovodio u vezu, listener. Dakle, ono što mi je palo na pamet nije bilo u vezi s otvorenim granicama, OK listener? Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Ajd ne budi tako opsesivno-kompulzivan u preseravanju nama neukima tu up above.. Na tome sam diplomiral, jebemu mater, valjda onda i znam neki q.linkE sad, i drugi su bajali političko-filozofski o tome kak je gold standard super, (stavljam na stranu ekonomiste) ali ja sam se susreo sa njezinim bajanjima a (podsjetio me i njegov stil nekako na AS). To mi je prvo palo na pamet. Elem, nema veze sa otvorenim granicama niti sam to ja dovodio u vezu, listener. Dakle, ono što mi je palo na pamet nije bilo u vezi s otvorenim granicama, OK listener?
dobro de i ja sam nacelno imao tu asocijaciju pod odmah ali mi se cini da sve ovo nema veze sa nekom jasnom ideoloskom artikulacijom pocinioca vec je vise cist passage l'acte u kom se histericarski FOX diskurs jednostavno realizovao. ovo je zaista savrsen zlocin.
Link to comment
dobro de i ja sam nacelno imao tu asocijaciju pod odmah ali mi se cini da sve ovo nema veze sa nekom jasnom ideoloskom artikulacijom pocinioca vec je vise cist passage l'acte u kom se histericarski FOX diskurs jednostavno realizovao. ovo je zaista savrsen zlocin.
Da. A izgleda da sam podsvjesno i ugledao We the Living među Jaredovim omiljenim romanima. Ali tu ima svega.
Link to comment
ali mi se cini da sve ovo nema veze sa nekom jasnom ideoloskom artikulacijom pocinioca vec je vise cist passage l'acte u kom se histericarski FOX diskurs jednostavno realizovao
+1Ne bih dalje o tome, upravo zbog ovog sto pise kfilbi, a usput se rogeru izvinjavam ako sam mu stao na zulj. Nije mi bila namera.
Link to comment
“But again I’d just like to say that when you look at unbalanced people, how they respond to the vitriol that comes out of certain people’s mouths about tearing down the government, the anger, the hatred, the bigotry that goes on in this country is getting to be outrageous. And, unfortunately, Arizona I believe has become sort of the capital. We have become the Mecca for prejudice and bigotry.”
Sheriff Clarence Dupnik :Hail: Ovo ce ga mozda kostati reizbora, ali svaka mu cast!Inace, nekoliko kurioziteta™: Mark Kelly, muz Gabrrielle Giffords, je astronaut i treba da bude komandant sledece misije space shuttle Endeavor.Devetogodisnja devojcica koja je danas poginula je rodjena 9/11/2001 :ph34r:
Link to comment
×
×
  • Create New...