Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

National Rifle Association Ratings: State Office District Name Party Rating AZ U.S. House 8 Gabrielle Giffords Democratic D+
lofner verovatno dobio A- jer nije nosio rezervni sarzer
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovo je zaista savrsen zlocin.
Више није. Палинкина кампања усмерена против 20 демократа који су најзаслужнији за хелт бил, једна од "мета" је и Габријела Гифордс.nmnatz.jpg
Link to comment
Sheriff Clarence Dupnik :Hail: Ovo ce ga mozda kostati reizbora, ali svaka mu cast!
Da, a ja vec veoma dugo veceras pratim Fox (jedina stanica na kojoj je ovo non stop tema - cak ni CNN nije, bar ne International) i to su iskulirali nakon sto im se "omaklo" tokom KZS koja je bila live.
Link to comment
Више није. Палинкина кампања усмерена против 20 демократа који су најзаслужнији за хелт бил, једна од "мета" је и Габријела Гифордс.nmnatz.jpg
:isuse: Preskribujem je uzavrlim železom po faci odvrtanoj prljavoj glupoj.
Link to comment

Evo ga sada, jedan od retkih na Foxu za kojeg imam ristepak: Geraldo.Propituje jednog advokata da li se moze pozvati na mentalno oboljenje tokom sudjenja. Advokat odgovara da mu Federalni sud moze ici u prilog jer je lakse tu dokazati ludost nego u Arizoni, ali da ipak ocekuje da ce dobiti smrtnu kaznu. -"Death in Federal Court for killing Federal officials, and then death penalty at the Arizona State court for all other felonies...murders, mass killings. Look Geraldo, it is more than likely that he will end up being executed at some stage."A Geraldo dodaje:- "And I hope sooner rather than later." :Hail:

Edited by dragance
Link to comment
Evo ga sada, jedan od retkih na Foxu za kojeg imam ristepak: Geraldo.Propituje jednog advokata da li se moze pozvati na mentalno oboljenje tokom sudjenja. Advokat odgovara da mu Federalni sud moze ici u prilog jer je lakse tu dokazati ludost nego u Arizoni, ali da ipak ocekuje da ce dobiti smrtnu kaznu. -"Death in Federal Court for killing Federal officials, and then death penalty at the Arizona State court for all other felonies...murders, mass killings. Look Geraldo, it is more than likely that he will end up being executed at some stage."A Geraldo dodaje:- "And I hope sooner rather than later." :Hail:
oprosti ali malo ste mi ti&puertorican previse fascinirani gruesome murderom which leads to (a) just punishmentu. ono, previse primal instincta i tako to. ne svidza ti se murder u US ali ti se svidza old sparky, ne?
Link to comment
+1Ne bih dalje o tome, upravo zbog ovog sto pise kfilbi, a usput se rogeru izvinjavam ako sam mu stao na zulj. Nije mi bila namera.
Hvala, prihvaćam iz sveg srca. wink.gifBaš sam dok su bili midtermsi gledao koja je to demokratska lavica uspjela pobijediti u grotlu GOP/TPartizma, pa me malo kosnulo ovo. Mislio sam, nisu valjda...!A pasalo bi im savršeno, jer je ovaj definitivno šiz, što sad i prodikuju na interwebsima
Shooter Jared Lee Loughner is a Obama nut job . http://ow.ly/3ACZv . The lefties attack their own party.
rolleyes.gif
Link to comment
Hvala, prihvaćam iz sveg srca. wink.gifBaš sam dok su bili midtermsi gledao koja je to demokratska lavica uspjela pobijediti u grotlu GOP/TPartizma, pa me malo kosnulo ovo. Mislio sam, nisu valjda...!A pasalo bi im savršeno, jer je ovaj definitivno šiz, što sad i prodikuju na interwebsima rolleyes.gif
nisam siguran da ce ovo proci bez konsekvenci po GOP in the long run. a seriftm prica ko da mu je tekst pisao tom wolfe :D@praslin: ma to je ona stara posalica da za kriminologiju & pravo ne postoji savrsen zlocin dok je za psihoanalizu svaki zlocin savrsen. no, ovde je zaista potpuno legitimisana histerija i mrznja kao legitiman politicki diskurs na nacin koji nije vidjen od 60tih i ranih 70tih. naravno, ovo je cisto neko moje zapazanje. voleo bih da ovi nasi ameri to malo prokomentarisu. ja se ne mogu setiti bas nekog diskursa nasilja kod 'levice' tokom bush ere (oni su stigli najdalje do 'bush lied, people died' mantre koliko se secam).
Link to comment
oprosti ali malo ste mi ti&puertorican previse fascinirani gruesome murderom which leads to (a) just punishmentu. ono, previse primal instincta i tako to. ne svidza ti se murder u US ali ti se svidza old sparky, ne?
Ne, vec treba da razumem i saosecam sa ubicom deteta od 9 godina, da lijem suze i drzim ga za rucicu zato sto mu "sistem nije dozvolio" xy od njegovih vlaznih snova, kao recimo da sluzi vojsku, nakon sto su uocili da ima kriminalni rekord. Naravno, nije on kriv, kriv je sistem.Saljem ti Vasudevin pozdrav ako ti je namera da patkometrises nekim stvarima za koje sada - i u ovakvim okolnostima - nema mesta.Geraldo i gruesome murders nije razlog mog postovanja prema njemu, vec zato sto je jedini digao glas i skenjao O'Rajlija kada je srao protiv imigranata.http://www.youtube.com/watch?v=01uMNSYhq-Y
Link to comment
zato sto mu "sistem nije dozvolio" xy od njegovih vlaznih snova, kao recimo da sluzi vojsku, nakon sto su uocili da ima kriminalni rekord.
a koga ti mislis da mi saljemo da uvodi fridom&dimokrasi po svetu? odlikase? naravno, ne/samo najgoru fuckaru. licno, kad god vidim da uncle sam trazi vojnike/marince to mi dodje ko kad pustim govna niz vodu.vasudeva verovatno cekicem tuca sopstvena muda, dok ga macke gledaju, povodom ove najnovije svetske nepravde. takav je on, pravdoljubiv :D
Link to comment
nisam siguran da ce ovo proci bez konsekvenci po GOP in the long run. a seriftm prica ko da mu je tekst pisao tom wolfe :D@praslin: ma to je ona stara posalica da za kriminologiju & pravo ne postoji savrsen zlocin dok je za psihoanalizu svaki zlocin savrsen. no, ovde je zaista potpuno legitimisana histerija i mrznja kao legitiman politicki diskurs na nacin koji nije vidjen od 60tih i ranih 70tih. naravno, ovo je cisto neko moje zapazanje. voleo bih da ovi nasi ameri to malo prokomentarisu. ja se ne mogu setiti bas nekog diskursa nasilja kod 'levice' tokom bush ere (oni su stigli najdalje do 'bush lied, people died' mantre koliko se secam).
Nasilje kod levice? U US&A? :huh: Jedini veliki cin nasilja u zadnjih 10ak godina koga mogu da se setim su bile one anti WTO demonstracije u Seattlu, mislim da je to bilo '99, znaci za vreme "velikog levicara" Clintona. Levicu ovde cine urbani likovi koji obitavaju po coffee shops, i ponekad izvale nesto sto mozda lici na neki poziv na nasilje, ali najeskstremnije fizicko delovanje se svodi da sednu/legnu na zemlju i da puste da ih 2-3 pandura podignu i odnesu u maricu. Sto se tice 60ih i 70ih, to je vec druga prica. Black Panthers (oni originalni), Weathermen, i ostali su umeli da budu prilicno zajebani, mada opet ne verujem da mogu da se uporede sa Crvenim Brigadama, Bader Meinhof i drugom ideoloskom bratijom koja je to vreme bila aktivna u Evropi. Naravno ovo sam zakljucio iz materijala koji sam procitao ili video, s obzirom da nisam ni postojao u to vreme.EDIT: samo su jos ovi kreteni falili u celoj ovoj prici :isuse: Edited by WTF
Link to comment
×
×
  • Create New...