Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

Nitko nije napadnut od strane SAD-NATO zločinaca ako nije radio i neka upadljiva sranja koja utječu na američke interese.
Ispravio. ---PS. Nije u redu, i ispod je tvojih intelektualnih sposobnosti, da sarkastično dodaješ to "zločinci". To ja nigde nisam rekao i, što bismo rekli, nisam iz tog filma (i ne dopada mi se da me tamo trpaš). Smatram da je USA spoljna politika posle II s.r. dosta pogrešna i da neretko čak i nije u interesu USA. Hoćemo li na tome da ostanemo, ili ćemo se dalje ćerati? Samo bez nepriličnog sarkazma, ako može. :) Edited by Indy
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Saudijska Arabija je tiranija koja finansira teroriste. Ocekujem da napad pocne svakog casa.
Koje to tisuće izbjeglica, okupacije susjednih zemalja, protjerivanje i ubijanje svojih građana i općenite regionalne nestabilnosti i sl. uzrokuje Saudijska Arabija? Koji vam je kurac, ste svi pretrpjeli analitički IQ downgrade?Da vam se da misliti, spomenuli bi bar Izrael.
Link to comment
Izrael? Nisi valjda ozbiljan kad Izrael (bilo koga, ustvari) uporedjujes sa islamistikim naftenim kalifatom?
Ponašanje Izraela (i to otkad je ostvario nenadoknadivu stratešku nadmoć (čitaj nuklearne bombe)) uzrokuje regionalnu nestabilnost. Kolonizacija, quasianeksionizam koji to i je i nije.
@rodjer Al-Qaeda je na americkoj listi spoljnopolitickih prioriteta malo vise od nekih tamo izbeglica. Saudijska Arabija finansira teroriste koji ubijaju Amerikance na njihovom tlu. Ne kazem da bi bilo mnogo pametno bombardovati zemlju od koje realno zivis, ali ti govorim da su americki motivi za bombardovanje ili nebombardovanje ili nenapadanje neke zemlje slabo vezani za njeno ponasanje u regionu, tj vezani su ali ne onako kako ti pokusavas da kazes.
Ne financira ih Saudijska Arabija, financiraju ih njeni građani. Afghanistan nije ista priča, u njemu od 1979 neprestano traje građanski rat i on nije 'napadnuta zemlja', on je sjebana zemlja u kojoj su se Ameri stavili na jednu stranu - znamo zašto. Poprilično je jasno zašto i gube.Da se malo ipak modificiram, navedite mi jednu demokratsku zemlju koju su zavojevači napali ni krivu ni dužnu, naravno, od kraja hladnog rata, kad je do kraja došla i zero-sum game koja se u hladnom ratu igrala.A da je američka vanjska politika griješna, tko bi to sporio? Sve vanjske politike supersila su bahate i samosvjesne. Samo što mislim da se nije dogodilo da ikad najebe neko koji više drži do humanosti prema svojim građanima od Amerskih zavojevača.
Link to comment
Koje to tisuće izbjeglica, okupacije susjednih zemalja, protjerivanje i ubijanje svojih građana i općenite regionalne nestabilnosti i sl. uzrokuje Saudijska Arabija? Koji vam je kurac, ste svi pretrpjeli analitički IQ downgrade?Da vam se da misliti, spomenuli bi bar Izrael.
ovo je apsolutno najdebilnija izjava na forumu. Da li zemlja u kojoj zene nemaju pravo ni na vozacku dozvolu pa cak ni da izadju same na ulicu ne krsi ljhudska prava. Pre godinu dana islamska policija je zatvorila vrata zenske osnovne skole koja je bila u plamenu jer su devojcice krenule napolje bez vela i sve su izgorile. celu Al kaidu uglavnom finansira Saudi Arabija.Ti i ne mozes da pretrpis IQ Downgrade jer nize od nula ne postoji.
Link to comment
ovo je apsolutno najdebilnija izjava na forumu. Da li zemlja u kojoj zene nemaju pravo ni na vozacku dozvolu pa cak ni da izadju same na ulicu ne krsi ljhudska prava. Pre godinu dana islamska policija je zatvorila vrata zenske osnovne skole koja je bila u plamenu jer su devojcice krenule napolje bez vela i sve su izgorile. celu Al kaidu uglavnom finansira Saudi Arabija.Ti i ne mozes da pretrpis IQ Downgrade jer nize od nula ne postoji.
To što neka zemlja krši ljudska prava ne znači automatski osim u vašim pošemerenim i debilnim vučeloidnim logikama da će ju netko okupirati i izbombardirati. Šef Sudana je optužen za genocid pred ICCom, tko je mrdnuo prstom da ga makne?Tzv. uvođenje demokracije u Iraqu i Afghanistanu ionako je samo šećerenje ratova povedenih iz drugih razloga - međutim ipak je riječ o šećerenju a ne biberenju, treba priznati, jer voistinu postoje izbori gdje ih nije bilo i ljudi glasaju (bar onoliko koliko im domaće patrijote dopuste).Uostalom, ova rasprava ne vodi ničemu, niti vas baš toliko boli srčika za nekoliko davno poginulih Hondurašana kojima ne znate ni imena, niti sam ja totalno bezosjećajan za to što Amerikanci u svojim ratovima porazbijaju pol staklarnice i proliju hektolitre krvi. Te naše perspektive imaju puno više veze sa bliskom prošlošću ovih prostora, uostalom diljem svih njuzsajtova danas uglavnom samo Srbi prosipaju govna po mrtvom Holbrooku, a da i sami ne znaju, konkretno, zašto. Sjebali su vas Slobo&medijski prateći orkestar u glavu tako žestoko da i vi koji mislite da ste izliječeni itekako pokazujete simptome.Uvijek se kod ovakvih rasprava sjetim gruzijskog rata prije 2 godine - jedino sam ja malo plakao za dodatnom hrpom gruzijskih izbjeglica koja se pridružila onima koji su već od 1993. u favelama po Tbilisiju i Potiju. Ostatak se jednostavno i humanirtarno neometano veselio kako Putin razbija pičku glupom Miši Saakashviliju. Isto kako srpsku PPP scenu, a i šire, ne zanimaju baš ni Azerbajdžanci izbjegli iz armenskog Artsakha, niti ih previše dira Free Tibet pokret ili ganjanje đihadlijskih Ujgura po Xinjiangu, nepodobnih Uzbeka po Kirgistanu i da ne nabrajam dalje..Perspektiva, rođaci. Licemjerno usmjerena pažnja. U skladu s vlastitim iskustvom.
Link to comment

Једини који може да замјенити Холбрука је Рођер. Ерудита, писмен, дипломацију и фину умјетност убјеђивања познаје попут каквог Језуите. Проверени (амерички, дакако) патриота. Може сурађивати с Хилари, немају озбиљнијих размимоилажења. Разликује добре од лоших демокрација и добре од лоших недемокрација (врло је битно схватити које су добре, а које лоше, док је забуна око тога је ли нешто демокрација мање важна).Нека неко јави ПОТУС-у.

Link to comment
To što neka zemlja krši ljudska prava ne znači automatski osim u vašim pošemerenim i debilnim vučeloidnim logikama da će ju netko okupirati i izbombardirati. Šef Sudana je optužen za genocid pred ICCom, tko je mrdnuo prstom da ga makne?Tzv. uvođenje demokracije u Iraqu i Afghanistanu ionako je samo šećerenje ratova povedenih iz drugih razloga - međutim ipak je riječ o šećerenju a ne biberenju, treba priznati, jer voistinu postoje izbori gdje ih nije bilo i ljudi glasaju (bar onoliko koliko im domaće patrijote dopuste).Uostalom, ova rasprava ne vodi ničemu, niti vas baš toliko boli srčika za nekoliko davno poginulih Hondurašana kojima ne znate ni imena, niti sam ja totalno bezosjećajan za to što Amerikanci u svojim ratovima porazbijaju pol staklarnice i proliju hektolitre krvi. Te naše perspektive imaju puno više veze sa bliskom prošlošću ovih prostora, uostalom diljem svih njuzsajtova danas uglavnom samo Srbi prosipaju govna po mrtvom Holbrooku, a da i sami ne znaju, konkretno, zašto. Sjebali su vas Slobo&medijski prateći orkestar u glavu tako žestoko da i vi koji mislite da ste izliječeni itekako pokazujete simptome.Uvijek se kod ovakvih rasprava sjetim gruzijskog rata prije 2 godine - jedino sam ja malo plakao za dodatnom hrpom gruzijskih izbjeglica koja se pridružila onima koji su već od 1993. u favelama po Tbilisiju i Potiju. Ostatak se jednostavno i humanirtarno neometano veselio kako Putin razbija pičku glupom Miši Saakashviliju. Isto kako srpsku PPP scenu, a i šire, ne zanimaju baš ni Azerbajdžanci izbjegli iz armenskog Artsakha, niti ih previše dira Free Tibet pokret ili ganjanje đihadlijskih Ujgura po Xinjiangu, nepodobnih Uzbeka po Kirgistanu i da ne nabrajam dalje..Perspektiva, rođaci. Licemjerno usmjerena pažnja. U skladu s vlastitim iskustvom.
Ovo prikazuje tvoju iskrivljenu svest. Sakasvili je napao teritoriju pod zastitiom trupa UN, izbombardovao gradove saljuci jasnu poruku da zeli da negruzijci odjebu i odu ili da cekaju da budu poklani. Malo se zajebo te dobio od brace Rusa sto je za posledicu imalo da su dagruzijci proterani. Mislim naravno da mi je zao svakog dagruzijca koji je najebo iz osvete ali ne mogu to da stavim u istu ravan sa napadom gruzijske vojske u jadnom planu da istrebi i portera negruzijce. A ti sad nastavi da izjednacavas naciste i osvetnicke jevrejske cete.Tvoja logika je inace suplja ko wc solja. Napala bi amerika sutra izuzetno stabilnu i demokracki razvijenu zemlju samo ako bi joj se to vise isplatilo od negativnog hajpa u naprednom svetu. A i taj hajp se moze lako stisati dovoljno jakim ocrnjavanjem.
Link to comment

Ako Saudijska Arabija ne finansira Al Kaidu, vec to rade njeni gradjani, a Amerika nije napala (osim Hondurasa) Nikaragvu, Panamu, Vijetnam, Kambodzu, Cile, vec "civili" i "tudje vojne hunte" - onda isto tako ni Srbija nije ucestvovala u ovim nasim poslednjim balkanskim ratovima, kao sto ni HV nije ratovala u BiH protiv Armije BH-a.Prosto i legalisticki.

Link to comment
×
×
  • Create New...