Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    252

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    154

1 hour ago, I*m with the pilots said:

Povodom nove liste naj filmovs u Sight and Sound

 

https://portalnovosti.com/ona-na-vrhu-kanona

O nečemu mora da se piše :yawn2:

 

Sve je u redu sa S&S listom, osim Portrait of a Lady on Fire koji sam gledao na preporuku odavde (sa foruma) i mogao bi da ide jedino na listu filmova koje zaboraviš odmah nakon gledanja.

 

 

Edit: Pardon, tu je i još jedno logo vnogo: Get Out!

Edited by Ras
Link to comment
  • 2 weeks later...

Zanimljivo, poslendji postovi o Tarantinu, a baš sam došao o njemu koju. Odgledao sam mu jedno 20 intervjua poslednjih mesec dana. Sigurno ne postoji bilo ko iz filmske industrije ko voli i uživa u filmovima po svim osnovama kao on. Vatra sa kojom priča o svemu tome je fascinantna, nije ni čudo što su mu filmovi takvi kakvi su. Generalno je jako zanimljiv i inspirativan lik za slušanje, od načina na koji razmišlja, do načina na koji priča, gestikulira. Car. 

 

 

Link to comment
6 hours ago, kipo said:

Nedavno naletim na njegovu listu, njemu najboljih 20 filmova. Izmedju ostalih i Matriks, Brzina sa Sandrom Bulok i jos par tako. Reko' svasta.

 

 

Zasto svasta? 

 

Matriks je remek delo a speed kao i point break klasici dobre akcije i adrenalina. Sto puta moze da se gleda osim za one koji je ne vole da gledaju keaniove filmove ili nekog ko ne voli sandru bulok

Link to comment
23 minutes ago, mustang said:

Zasto svasta? 

 

Matriks je remek delo a speed kao i point break klasici dobre akcije i adrenalina. Sto puta moze da se gleda osim za one koji je ne vole da gledaju keaniove filmove ili nekog ko ne voli sandru bulok

Meni su generalno dobri, bas gledljivi, a neki osim toga i sa sjajnim, unikatnim idejama. Ali ja sam laik, kontam da filmski radnici imaju malo ozbiljnije kriterijume sta film cini najboljim.

 

Edit: Osim Matriksa, to je samo dobra ideja.

Edited by kipo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...