Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    252

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    154

Što se tiče preporuka za "knjige o filmu" slažem se da treba paziti da se ne zapetljaš u "udžbeničku" literaturu i onda te umori to insistiranje na detaljima i "redu stvari".

Svakako nijedno čitanje ovde gore predloženih ne može da škodi.



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment

QwbUla.jpg

 

QwbSKg.jpg

 

 

Apropo one price knjigama, danas nadjem ovaj halivelov vodic za soma i po, 1100 strana na A4 formatu, bagatela. Jes da je izlisno u danasnje vreme, ali nisam mogao odoleti. 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kakvi su to mega hitovi bili, oba dela, al cini mi se prvi pogotovo, valjda jer je bio kao neki autsajder, drugi se vec cekao i znalo se da ce biti blokbaster. Ali ovaj prvi, to se prepricavalo mesecima, imao sam jednog drugara koji je isao u bionju recimo 20 puta za mesec dana da gleda terminatora, bilo je takvih frikova u 80im

  • +1 5
Link to comment

E, vidiš, saundtreka ni za jedan film se uopšte ne sećam, odnosno saundtrek nikako ne vezujem za doživljaj bilo kog od ta dva filma. Sad da me ubiješ ne mogu da se setim šta je saundtrek?

Naravno, sećam se naslovne pesme za drugi film, jer je skvičanje Eksl Rouza teško ignorisati.  

  • +1 1
Link to comment

ta sinti muzika iz filmova osamdesetih mi je ostala urezana u malom mozgu, valjda je vezujem za detinjstvo

i Kerpenterova muzika takođe. Ne znam kako bih objasnio, vrhunski mi je atmosferična

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...