Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

To i jeste wtf u celoj prici. Baldwin je jedan od producenata. Neko je debelo zajebao oko toga..
Upravo to, neko je debelo zajebao... "živi " meci se stavljaju ako baš treba da bude vidan efekat metka na površinu i to se radi u strogo kontrolisanim uslovima, na strelištu najčešće a ne u studiju. Žena dp je poginula a režiser ranjen, ovde nema šta biti nego da je metak prošao kroz nju i pogodio i njega ili obrnuto. Šanse nema da su dva metka ispaljena u različitim smerovima pošto je ovo po svemu što se zna užasna nesreća bez namere sa strane Boldvina.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    252

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    154

1 hour ago, Filozof manijak said:

Kod nas se zvala valjda Na tajnom zadatku.

Nisam bas siguran ovako bez guglanja, glumac se ubio igrajući se pravim pištoljem na setu.

Bravo za podsećanje.

 

Jeste

 

Quote

He died by an accidental self-inflicted blank cartridgegunshot to the head on the set of Cover Up.

 

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, ragasto said:

Mislim da se prikazivala i kasnije, možda oko 89-90...jel? 

 

 

Ne znam da li je kasnije, ali osamdeset sedme (je) sigurno, pošto sam bio sa drugarima na moru i svugde se puštalo ono Holding out for a Hero (iz serije)...

Edited by Jeremija
  • +1 2
Link to comment
Kod nas se zvala valjda Na tajnom zadatku.
Nisam bas siguran ovako bez guglanja, glumac se ubio igrajući se pravim pištoljem na setu.
Bravo za podsećanje.
Da, tako se zvala serija. Baš se dobro sećam toga... on je iz magnuma 44 koji mu je dat na setu izvadio sve ćorke sem jednog i, pošto mu je bilo dosadno zbog odlaganja scene, odlučio da igra ruski rulet nesvesan opasnosti iako su ćorci u pitanju.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Novi glavni lik sav u crnom, koznom (kao mister no jbt) sa sve motorciklom se u voznji popeo na krova utomobila, bacio bombu kroz otvoren prozor i diskretno sisao s krova :D

 

NIje li ovaj prvi glumac u nekom zitu, travi otvarao konzervu onim rambo nozem u uvodnoj spici?!

Edited by kipo
Link to comment
9 hours ago, Jeremija said:

Nije mi jasno samo kako ti i Puki pamtite, pošto se kod nas davala (ako se dobro sećam) negde '86-'87, tako da ste bili baš malji deca...  :D

Najbolje se sećam upečatljivih stvari iz ranog detinjstva. :D

Valjda nije početni stadijum demencije :unsure:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Najbolje se sećam upečatljivih stvari iz ranog detinjstva. :D

Valjda nije početni stadijum demencije :unsure:

 

 

Ma jok, nego bila je baš popularna serija, verovatno najpopularnija (kod nas) u tom periodu, dok je u svetu "poživela" samo jednu sezonu.

 

Inače, ja se ne sećam ovog što se ubio (sem sa špica), ali zato pamtim onog koji ga je menjao - onako plav, visok, lep čovek, izgledao je kao Blek Stena. Elem, evo jedne mračne trivie, čovek je umro, i to ne nedavno, nego mislim još devedesetih, i to od side.  :unsure:

 

Tako da je serija izgleda bila bakszuzna za sve (muške) protagoniste...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...