Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

South Park

Featured Replies

Reci nam, Širli, kako minuti prolaze kao sati, a sati tako sporo teku...

 

  • Replies 469
  • Views 58.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • S27 je krenula pun gas od starta, ako ih ne zabrane do kraja iste biće super

  • ubedljivo najbolja fora, iako traje možda sekundu, je paljenje zgrade Zooma od strane rulje koja proslavlja pobedu na Covidom  

  • Odličan je SP već godinama, malo su izmenili fokus sa čiste zajebancije na aktivnu kritiku društva i politike, što je baš gotivno kad gledaš, ali kad se vratiš tome posle 7-8 godina malo izgubi jačinu

Posted Images

Почело је. Цареви. Цареви. Цареви!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

8ebf986f8cb9a1ef1cad78394ef3b693.jpg

Edited by Odd_Job

Sranje epizoda. Ceo jedan geg imaju i onda ga rastežu na 20 bolnih minuta. Tako su zasrali pretprošlu sezonu a čini mi se i onu pre nje (prošla je bila odlična).

Super je bila epizoda. Dobro, ima malo da sam ih se baš uželeo, ali ipak. :lolol:

Sranje epizoda. Ceo jedan geg imaju i onda ga rastežu na 20 bolnih minuta. Tako su zasrali pretprošlu sezonu a čini mi se i onu pre nje (prošla je bila odlična).

Ма..., њима је све дозвољено!

 

 

Tapatalk

  • 2 weeks later...

Покидали трећу потпуно[emoji23]

d8373bb2dbc6cf8ab1c1853a93c2508b.jpg

 

 

Tapatalk

Nije loša ni treća, ali meni druga bolja. FDA vs. USDA dramatika je skoro pa preslikana iz Chew :D

Zanimljivo je da su u osamnaestoj sezoni otkrili koncept kontinuiteta... bolje ikad nego nikad.

Odlični su ove sezone, stvarno. :lolol:

 

Zanimljivo je da su u osamnaestoj sezoni otkrili koncept kontinuiteta... bolje ikad nego nikad.

 

Potpuno bizarno, ne mogu da se naviknem. :)

Nisam jos odgledao trecu, ali svaka epizoda u kojoj se pojavljuje Rendi je za 20% bolja u startu.

Nisam jos odgledao trecu, ali svaka epizoda u kojoj se pojavljuje Rendi je za 20% bolja u startu.

 

+20%

meni odlicna epizoda juce, a nijedan od glavnih klinaca se ne pojavljuje :D

meni odlicna epizoda juce, a nijedan od glavnih klinaca se ne pojavljuje :D

 

I meni je super, ali mislim da je I am Lorde ya ya ya, i to ya ya ya zauvek ušlo u panteon South Park mitoligije.

Ma fenomenalno ya ya ya

Ja cu nekako da se iskuliram dok sve ne emituju pa da gledam u ritmu koji meni odgovara. Sad bese ide deset u cugu?

ovo mi je jedna od najjacih scena u South Park istoriji :D

  • 2 weeks later...

je l` je ovo sledeca epizoda posvecena desavanjima na nasim prostorima? :D

south-park.jpg?w=600

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.