Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

South Park

Featured Replies

  • Replies 469
  • Views 58.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • S27 je krenula pun gas od starta, ako ih ne zabrane do kraja iste biće super

  • ubedljivo najbolja fora, iako traje možda sekundu, je paljenje zgrade Zooma od strane rulje koja proslavlja pobedu na Covidom  

  • Odličan je SP već godinama, malo su izmenili fokus sa čiste zajebancije na aktivnu kritiku društva i politike, što je baš gotivno kad gledaš, ali kad se vratiš tome posle 7-8 godina malo izgubi jačinu

Posted Images

  • Author

Odgledao (konacno) celu triologiju...Preporucujem!!!

prvi deo trilogije je odlican, drugi i treci osetno losiji (s' tim sto je treci prilicno bzvz, mada su lepo isprozivali gora :lol:)

  • Author

Ali, kad je gledas kao celinu, ispada iznad proseka...

Ali, kad je gledas kao celinu, ispada iznad proseka...
Tako je, ali nisu uspeli da održe tenziju koju su započeli u prvom delu. Svejedno, treći deo je bio idealan za kraj serije, ali to još nije na vidiku. Uz naravno, pitanjce: kako to da je Butters jedini preživeo nukeovanje? Dobro, i standardno pitanje: kako to da sve ove godien uopšte ne odrastaju? :D
  • Author
Tako je, ali nisu uspeli da održe tenziju koju su započeli u prvom delu. Svejedno, treći deo je bio idealan za kraj serije, ali to još nije na vidiku. Uz naravno, pitanjce: kako to da je Butters jedini preživeo nukeovanje? Dobro, i standardno pitanje: kako to da sve ove godien uopšte ne odrastaju? :D
Nisi pratio... Butters je The Chosen One...

OK je. Al zar nije cela triologija u stvari najobicnija reciklaza starih ideja? Vec smo imali choosen kid i slican scenario borbe dobra&zla sa Kenijem? Menbearpig, woodland criterse, 1000 puta vidjano vijanje Kartmena i Kajla...Zao mi je sto je SPizgubio stari smek klinaca koji nemaju pojma o nekim osnovnim stvarima i da se plot nekada gradi oko toga. Poslednja takva epizoda je bila Marjorine.

heroin hero :lol:

Sinoć sam odgledao na OBN epizodu sa Al Gorom! Genijalno, jedna od najjačih epizoda ikada. Kako su volinu okrpili pa to je bilo nehumano. I odakle samo izvuku onakvu ludost kao što je ManBearPig. To samo ludom Treju Parkeru može da padne na pamet! Ne znam da li je epizoda iz novog ciklusa ali svedno mislim da nije mnogo bajata s obzirom da je cela priča oko čuvenog dobročinitelja i "čovekoljupca" Ala Gora ipak koliko-toliko novijeg datuma!1006thumbsup4algore2bb0.jpg

Edited by ducca

  • Author
Sinoć sam odgledao na OBN epizodu sa Al Gorom! Genijalno, jedna od najjačih epizoda ikada. Kako su volinu okrpili pa to je bilo nehumano. I odakle samo izvuku onakvu ludost kao što je ManBearPig. To samo ludom Treju Parkeru može da padne na pamet! Ne znam da li je epizoda iz novog ciklusa ali svedno mislim da nije mnogo bajata s obzirom da je cela priča oko čuvenog dobročinitelja i "čovekoljupca" Ala Gora ipak koliko-toliko novijeg datuma!
To je od pre nobela!!Za posle nobela pogledaj triologiju!!

Koje su to epizode? Pretpostavljam Imaginationland I, II, i III u zadnjoj sezoni? Da znam da ih skinem odmah!

Koje su to epizode? Pretpostavljam Imaginationland I, II, i III u zadnjoj sezoni? Da znam da ih skinem odmah!
Yup. Skini i sledecu kad vec skidas. wink.gif

Edited by st.maurice

Toliko skidam serija da ne znam gde ću da uglavim i ovu trilogiju ali skinuću celu sezonu kad tad! Skoro sam ušao u čari flat tarife i sad sam nezasit, sve bih odjednom i skinuo i gledao. Valjda će me ta manija proći za koji mesec:) Hvala za dojavu!

Edited by ducca

Trilogija ima svojih momenata, ali moglo je sve komotno da se spakuje u 1 epizodu. Ajde 2, tu je i Kartmenova opklada...Ali 3 je previse da bi se reklo da su teroristi u masti, i da je isus izmisljen lik

  • 3 months later...

XII serijal počinje danas!Da se malo spremi termin...

The twelfth season will begin airing on March 12, 2008.
Ovo "malo" zabrinjava.
The show is contracted to produce new episodes through a fifteenth season, until late 2011.[2]
jedan od boljih sajtova SP scriptoryum

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.