Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

South Park

Featured Replies

WWZimmerman mi je najjaca od ove 3 epizode koje su izasleUskoro stize i 4.

  • Replies 469
  • Views 58.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • S27 je krenula pun gas od starta, ako ih ne zabrane do kraja iste biće super

  • ubedljivo najbolja fora, iako traje možda sekundu, je paljenje zgrade Zooma od strane rulje koja proslavlja pobedu na Covidom  

  • Odličan je SP već godinama, malo su izmenili fokus sa čiste zajebancije na aktivnu kritiku društva i politike, što je baš gotivno kad gledaš, ali kad se vratiš tome posle 7-8 godina malo izgubi jačinu

Posted Images

za sada je super. prve dve epizode odlicne, world war zimmerman vec 'nako, mozda ima veze i sto nisam gledala wwz, i necu, pa moguce da nisam pohvatala bas sve fore.
Definitivno preporucljivo pogledati bar zarad SP epizode. Sve je tu, i zena i deca, i frizura, pad aviona koji samo Pitt i sexy riba prezivljavaju... :lol:

Edgar Allan Poe :thumbup:

Hahaha, odlična je epizoda! :lolol: Jaka™ sezona za sada. :)

sjajna sezona! poslednje dve su mi bile presmesne

17i serijal je odličanWWZimmerman je odličanPogotovo što je "priča" sa Zimmermanom istinita!

:lol: pa gde si se ti krio proteklih meseci, crni eye? :DSent from my HTC One SV using Tapatalk 4

U ovoj zadnjoj epizodi najjaci je onaj crnja sto nosi twilight majicu i misli da je vamp kid :lol:

Cini mi se da su autori SP presli na neke kvalitetnije narkotike. Opasna sezona.

Odlicna epizoda!Ova sezona prebija :thumbup:

meni ova poslednja epizoda u kojoj kao tovare obamacare užasna!malo mi već pun te njihove "ni levo ni desno" politike. i za rat su i za da ne bude rata. i kako ste samo dobro republikanski sad natovarili kanadu za njihov zdravstveni sistem, alal vam vaš neljudski korporacijski!

A šta bi ti, da SP bude angažovana umetnost? :blink: (Tovarenje nije imalo veze sa Kanadom uopšte, nego sa američkim tehničkim problemima oko registracije za Obamacare.) Ipak, meni je sjajno kad Ike komentariše kako Dora the Explorer ima "that sweet PuertoRican strange" :lol::isuse:

A šta bi ti, da SP bude angažovana umetnost? :blink: (Tovarenje nije imalo veze sa Kanadom uopšte, nego sa američkim tehničkim problemima oko registracije za Obamacare.) Ipak, meni je sjajno kad Ike komentariše kako Dora the Explorer ima "that sweet PuertoRican strange" :lol::isuse:
pa ako se bave dnevnopolitickim dogadjajima i definitivno zauzimaju neki stav, samo ocekujem da taj stav ima vise muda. i da bude manje republikanski. naravno da se radi o problematicnom 'obamacare sajtu', ali naravno i da jesu kacili kanadsko zdravstvo ("It was a mistake.", "What?", "Trying to reform Canada's health care system and being too stubborn to admit it wasn't working...")

Edited by scab

pa ako se bave dnevnopolitickim dogadjajima i definitivno zauzimaju neki stav, samo ocekujem da taj stav ima vise muda. i da bude manje republikanski. naravno da se radi o problematicnom 'obamacare sajtu', ali naravno i da jesu kacili kanadsko zdravstvo ("It was a mistake.", "What?", "Trying to reform Canada's health care system and being too stubborn to admit it wasn't working...")
nisam gledao epizodu ali oni to rade namerno, da bi americki liberali koji gledaju seriju pizdeli. to sto se u seriji iznosi nije nuzno njihov stav,

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.