Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

South Park

Featured Replies

konacno jedna odlicna epizoda

  • Replies 469
  • Views 58.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • S27 je krenula pun gas od starta, ako ih ne zabrane do kraja iste biće super

  • ubedljivo najbolja fora, iako traje možda sekundu, je paljenje zgrade Zooma od strane rulje koja proslavlja pobedu na Covidom  

  • Odličan je SP već godinama, malo su izmenili fokus sa čiste zajebancije na aktivnu kritiku društva i politike, što je baš gotivno kad gledaš, ali kad se vratiš tome posle 7-8 godina malo izgubi jačinu

Posted Images

konacno jedna odlicna epizoda
Što ne znači da su prethodne dve bile loše. :)
Što ne znači da su prethodne dve bile loše. :)
pa... prva mi je bila losa sve do poslednje tri sekunde kad se iyvadila.
pa... prva mi je bila losa sve do poslednje tri sekunde kad se iyvadila.
Meni je prva bila hilariozna još od trenutka kada su spasavali kevu sa šolje i objašnjavali mu da je ona već mrtva. :lol:

s16e03 :wub:

  • 2 weeks later...

:DNova epizoda "Jewpacabra" je :Hail: Kyleov ringtone :thumbsup:

  • 2 weeks later...

Ha, ha, ha, mr Garrison predaje đacima Game of Thrones, porodice i njihove odnose.

Odlična :lol:edit, umro sam:2ekpyqs.jpg

Edited by copkillah

jako je loš i nimalo smešan south park u poslednje vreme. ova poslednja epizoda je bila tako dosadna i besmislena da sam imao želju da je ugasim, što mi se baš retko dešavalo sa SP-om.

jako je loš i nimalo smešan south park u poslednje vreme. ova poslednja epizoda je bila tako dosadna i besmislena da sam imao želju da je ugasim, što mi se baš retko dešavalo sa SP-om.
Meni je super. Nije revolucionaran kao u prvih šest-sedam sezona, ali mi je drag i zabavan i smešan. A svaka sezona ima nekoliko bisera.
Meni je super. Nije revolucionaran kao u prvih šest-sedam sezona, ali mi je drag i zabavan i smešan. A svaka sezona ima nekoliko bisera.
druze lrd, ti se ne racunas, tebi je svaka serija dobra. :D
druze lrd, ti se ne racunas, tebi je svaka serija dobra. :D
Kleveta. <_< Ja samo pišem o serijama koje mi se sviđaju, pa zato tako izgleda. Gledam ja i mnogo đubreta, ali zadržavam to za sebe. :)
Kleveta. <_< Ja samo pišem o serijama koje mi se sviđaju, pa zato tako izgleda. Gledam ja i mnogo đubreta, ali zadržavam to za sebe. :)
...tačnije, gotiviš i njih, ali u sebi. <_< Mislim, čak te je i kojot provalio...
...tačnije, gotiviš i njih, ali u sebi. <_< Mislim, čak te je i kojot provalio...
Close, but no cigar. :D Nije mi svaka serija "dobra", a skoro svaku koja gledam mi se "sviđa". Drastična razlika. A eno, dočekao sam i to da pljujem Community. :(

Pa kad ne slušaš sivu eminenciju foruma ( av-48.jpg ) i zapljuneš još od četvrte epizode i uštediš i vreme i živce.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.