Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

South Park

Featured Replies

neeeeeeeeee! samo ne taj argument!!!!

  • Replies 469
  • Views 58.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • S27 je krenula pun gas od starta, ako ih ne zabrane do kraja iste biće super

  • ubedljivo najbolja fora, iako traje možda sekundu, je paljenje zgrade Zooma od strane rulje koja proslavlja pobedu na Covidom  

  • Odličan je SP već godinama, malo su izmenili fokus sa čiste zajebancije na aktivnu kritiku društva i politike, što je baš gotivno kad gledaš, ali kad se vratiš tome posle 7-8 godina malo izgubi jačinu

Posted Images

могли би посветити следећу епизоду питању због чега добре серије настављају да се снимају и након што се сав хумор истроши... ово је туга, нажалост
kakvo pitanje, pa zato sto nas ima koji smo i dalje nalozeni na sp ko mladi majmuni, bez osecaja zasicenja.
Ček, jel' ovaj lik ozbiljan, ili?...
kakvo pitanje, pa zato sto nas ima koji smo i dalje nalozeni na sp ko mladi majmuni, bez osecaja zasicenja.
Yap, same here...

Odavno ne padam na dupe zbog SP, ali i dalje gledam sa velikim zadovoljstvom. Neka su se i istrošili, meni su dobri :)

Ček, jel' ovaj lik ozbiljan, ili?...
mrtav ozbiljan :D

konacno dobra epizoda u novoj sezoni. odlicna, cak. :D

Epizoda o fejsbuku je potpuno objasnila. Skoro nisam gledao bolju :Hail:

Epizoda o fejsbuku je potpuno objasnila. Skoro nisam gledao bolju :Hail:
bas sam je malopre odgledao

stan, poke your grandmother :lol:

cetrnaesta sezona je krenula traljavo. treca epizoda je odlicna, ostale prosecne i ispod. poslednja epizoda je izmedju bezveze i govno.

Ne budi blesav, poslednja epizoda je vrhunska!"So Stan...we're not friends then?""***** OFF DAAD!" :lol:

epizoda dostojna jubileja. odlicna. nesto kao high school reunion. :Hail: na kraju cliffhanger u stilu abramsa. :D kad ce nastavak?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.