Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Hoce, kako nece. Evo samo da odlikuje Vucelica i Orbana.

 

https://www.slobodnaevropa.org/amp/milorad-vucelic-orden-spc/31499824.html

 

Quote

Uručio mu ga je lično patrijarh SPC Porfirije, u zgradi Patrijaršije u Beogradu u četvrtak, 7. oktobra 2021. U obrazloženju koje se uz zajedničku fotografiju Vučelića, patrijarha i još četvorice crkvenih čelnika, nalazilo duže od 24 sata na udarnom mestu internet portala SPC, navodi se da je priznanje zaslužio, između ostalog, "zbog afirmacije hrišćanskih vrednosti i vrlina"


D3510DC7-05A4-4FD3-BB15-29B77CD6DBA4.gif.d64e2a9beb99dc2874d7d68da93e3c60.gif

Edited by Moonwalker
  • Haha 1
Link to comment

 

1 hour ago, Tsai said:

ali ..ali slusa mejdene i cepeline


Sta ima veze, Brbana vole Dipes Moud i Maleni Ded Kenediz, to su cestiti, dobri i posteni ljudi, sto se kod nas kaze 1 narod kurcevit 

 

Link to comment

a kakvo saopštenje je trebalo crkva da izda?

 

ja ne znam šta je ovde iznenađujuće i šokantno. pa jasno je da crkva ima takav pogled, imala ga je i ranije i imaće ga narednih 500 godina. tu barem nema nikakve neizvesnosti. takav stav ima i debela većina građana. i isto tako, imala ga je i ranije, a sa vrlo malim stepenom neizvesnosti može da se tvrdi da će ga imati narednih 500 godina.

 

šta, sutra ćemo da se izneneđujemo što je svanulo jutro?

 

 

  • +1 3
  • -1 2
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

a kakvo saopštenje je trebalo crkva da izda?

 

ja ne znam šta je ovde iznenađujuće i šokantno. pa jasno je da crkva ima takav pogled, imala ga je i ranije i imaće ga narednih 500 godina. tu barem nema nikakve neizvesnosti. takav stav ima i debela većina građana. i isto tako, imala ga je i ranije, a sa vrlo malim stepenom neizvesnosti može da se tvrdi da će ga imati narednih 500 godina.

 

šta, sutra ćemo da se izneneđujemo što je svanulo jutro?

 

 

 

Ko se iznenadjuje?

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...