Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Ma, u pravu je Damja. To nešto nisi dobro našao. Na kraju monah mora da izvuče jednog od 3.
:isuse:Khm. To je samo last resort, tako bijaše kad se za živog Germana birao Pavle. A ne pravilo.
Link to comment
:isuse:Khm. To je samo last resort, tako bijaše kad se za živog Germana birao Pavle. A ne pravilo.
pa to pravilo će biti ispoštovano i ovog puta...Sve medijske kuće su danas to potvrdile.
Link to comment
Kao sto sam u prvom postu napisao, gledajuci ko mu figurira za naslednika ovi kojima je bitno kakvu javnu funkciju patrijarh obnasa ce pozeleti Pavla nazad vrlo brzo.
nece biti nikakve razlike. i do sada je od glavesina radio ko je sta hteo. risto je sirio mrznju i pravoslavni dzihad i tu ga dobri pavle nije sprecio - a mogao je. niti mu je iko dirnuo u bankovni racun - ni vlast, ni crkva. a mogli su. pored toga, drugacije se ponasa neko kada se bori na vlast i kada na nju dodje, a borba za presto traje celu deceniju.
Link to comment
Ne znam šta radi, znam samo koja je procedura. Užasno ti stoji taj višak nepotrebnog cinizma.
Dobro, iskuliracu. Samo ne volim kada mi neko pijetet namece cekicem. 
Link to comment
pa to pravilo će biti ispoštovano i ovog puta...Sve medijske kuće su danas to potvrdile.
Wanna bet on it?Evo recimo moderacija na politici ii na čitćetu ako sam ja u pravu? Ban do 2019 ako nisam. :P
Link to comment

Sad mi drug ubaci buvu u glavu..Kaze, jedina dobra stvar u vezi sa celom gungulom koju prave i koju ce tek praviti povodom smrti patrijarha je sto niko nece vise pricati o svinjskom gripu.Nego, kad smo vec kod gripa.. sta bi sa zabranom javnog okupljanja? Sta kad ucveljeni srBski narod krene da celiva kovceg (ili sta se vec celiva u ovakvim situacijama)?? :blink:

Link to comment
Nego, kad smo vec kod gripa.. sta bi sa zabranom javnog okupljanja? Sta kad ucveljeni srBski narod krene da celiva kovceg (ili sta se vec celiva u ovakvim situacijama)?? :blink:
Ako pogledas video prilog o tj vesti na sajtu B92 - videces da se upravo desava to - ukljucujuci i sve politicare koji su danas tamo bili.
Link to comment
Nego, kad smo vec kod gripa.. sta bi sa zabranom javnog okupljanja? Sta kad ucveljeni srBski narod krene da celiva kovceg (ili sta se vec celiva u ovakvim situacijama)?? :blink:
delta ubila dobrog popu naseg angry.gif ?! SPC pokradena!
Link to comment
Ako pogledas video prilog o tj vesti na sajtu B92 - videces da se upravo desava to - ukljucujuci i sve politicare koji su danas tamo bili.
Pravi Srbin se ne plaši 1 gripa, posebno ne svinjskog.
Link to comment

da ne ispadne da sam samo trolovao. ako posmatramo patrijarha kao politicku licnost, a partijarh jeste politicka licnost u srbiji, mislim da boljeg covek za taj posao od pavla necemo imati. nisam primetio da je patrijarh imao neke ekstremne stavove, a cak i da ih je imao, nije bio glasan kao sto su to katolicki ludjaci. znam da ce sad neko da me pocasti nekim citatom, ali ako uporedimo pokojnog patrijarha sa njegovim kolegama diljem sveta, on jeste bio umeren. to je najvise sto ja ocekujem od verskog poglavara danas. ne bih da krivim njega sto nije mogao da umiri db kerbere, nisu mogli ni mnogo mocniji ljudi od njega. veliki broj ljudi ga je postovalo, a to je uspeh s obzirom na to kakvu reputaciju imaju svestenici u srbiji. verujem ljudima koji kazu da je bio dobar covek.rip

Link to comment
Ako pogledas video prilog o tj vesti na sajtu B92 - videces da se upravo desava to - ukljucujuci i sve politicare koji su danas tamo bili.
Krenula ja da gledam vesti.. Ali onda videla Amfilohija kako narice.. i iskljucila TV! U zivotu nisam imala takav transfer neprijatnosti!! :isuse:
Link to comment
kojote, ispravno se kaze:РИП
to je old school, ispravno je hip-hop.@morticiastrasno kako govedo glumi. kladim se da bi zaplakao od srece da kamere nisu bile prisutne. Edited by kojot
Link to comment
moj omiljeni sajt!Crust-pravoslavlje! Amebix meets Nikolaj meets Severed Head Of State...Samo, izgleda da su se nesto raspickali, ovi kao presli u neki ruski namastir koliko sam skontao...Kako je to lepo reko jedan srpski zet, Amer u USA: "Isao sam za zenom nedeljom u SPC u Cikagu, tamo se ne obozava bog nego Srbija. Ubrzo sam izgubio volju..."
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...