Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

српски народ заправо обухвата само православне вернике СПЦ
tzare, imas dobru flajku za ovo! konacno imam napismeno dokaz da nisam deo srpskog naroda! 45 godina danonocne borbe nije bilo uzalud...
Link to comment
pa da, cini mi se da pavle nije pretendovao da bude politicka figura sa skrivenom agendom.
Pada na pamet Deklaracija o obustavljanju postupka Haškog tribunala protiv Dr. Radovana Karadžića iz valjda 1997. godine, koju prvi potpisuje Gojko.
Pitam se koliko ce trajati pijetet, i kada ce krenuti lakrdija konklave zbog koje ce i andjeli imati transfer neprijatnosti.
Oni imaju baš baš konklavu?
Link to comment
Pada na pamet Deklaracija o obustavljanju postupka Haškog tribunala protiv Dr. Radovana Karadžića iz valjda 1997. godine, koju prvi potpisuje Gojko.
Nije on za to odgovoran, ruku mu je vodila volja Božja, reklo bi se, instrumentaliziran je bio.
Link to comment
ovo da se uklese na neki bitniji kamen!
11. Parapsihopatološka™ zapovest: Buck(a) ima da se eksponira. Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Da, pa je on onda instrumentalizirao druge, jer se kaže da je on bio spiritus movens cele akcije. Dobro, sigurno mu je neki ugledni akademik prvo došapnuo da bi bilo dobro, ali se on onda lično dao u akciju i nutkao papire. Mada su meni njegovi stavovi o menstruaciji i ženama i dalje najboljiji. Jer deluje kao da je veoma lično pogođen celom tom stvari, ne samo teološki. A ovo, zločini i to, to mu dođe redovna stvar, biblijski.

Edited by Buck Naked
Link to comment
Da, pa je on onda instrumentalizirao druge, jer se kaže da je on bio spiritus movens cele akcije. Dobro, sigurno mu je neki ugledni akademik prvo došapnuo da bi bilo dobro, ali se on onda lično dao u akciju i nutkao papire. Mada su meni njegovi stavovi o menstruaciji i ženama i dalje najboljiji. Jer deluje kao da je veoma lično pogođen celom tom stvari, ne samo teološki. A ovo, zločini i to, to mu dođe redovna stvar, biblijski.
on je potpisao drugu deklaraciju, pa se tesko moze reci da je on bio spiritus movens.
Link to comment

OK, možda.Edit: evo šta sam našao:

Sonja Biserko: Radovan Karadžić je u krugovima srpske intelektualne elite veći simbol tog projekta i od samog Slobodana Miloševića. Treba li podsjetiti da je 1997. godine donijeta Deklaracija o obustavljanju postupka Haškog tribunala protiv Karadžića, u kojoj je grupa od 60 akademika, univerzitetskih profesora i naučnih radnika, tražila da se obustavi haška "hajka" nad njim. Inicijator nastajanja i potpisivanja tog dokumenta bio je patrijarh Pavle.
Ali, ponavljam, OK, možda Biserko lupa gluposti. Edited by Buck Naked
Link to comment

Kad pocinje zalost?Koliko dana? Nisam jos video ni jedne vesti... Jel nenadoknadiv gubitak ili je sve OK posto je ipak u bozjim rukama? Ko je tuzniji: Tadic ili Dodik?Cek dupalim TV...

Link to comment
Kad pocinje zalost?Koliko dana? Nisam jos video ni jedne vesti... Jel nenadoknadiv gubitak ili je sve OK posto je ipak u bozjim rukama? Ko je tuzniji: Tadic ili Dodik?Cek dupalim TV...
Tri dana zali narod (ponedeljak-sreda), a SPC zali 40 dana. I nenadoknadiv je gubitak i sve je OK, jer se vratio bogu. Jeremic je najtuzniji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...