Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Iskreno želim da vaša crkva smogne snage i izabere patrijarha born & bred u Srbiji.
Pa, neki tvrde da je i Pavle rođen u Srbiji...Doduše, tada je to bila Austrougarska...
Link to comment

Velikim Srbima se ispunila zelja sad ce konacno moci da dobiju Patrijarha po svojoj meri.Sto se Pavla tice, crkva je u njegovo vreme prozivela svoje najmracnije momente, i stoji pitanje da li bi oni bili jos gori da nije bilo njega.Jos jednom RIP.

Link to comment

pa da, cini mi se da pavle nije pretendovao da bude politicka figura sa skrivenom agendom. stoga bih volela da ne bude zloupotrebljen u predstojecem crkveno-izbornom periodu, iako mi ovaj ristov brizni plac sluti na bas to.

Link to comment
murph.gif

trojkaxx1.jpg

Slika na mestu. Kao sto bi bilo na mestu da je 12. marta 2003 na vest o atentatu na Djindjica okacena njegova slika sa Radovanom i Lukom Karadzicem koji gusla, uz Djindjicev komentar kako i posle par godina smatra Karadzica za prijatelja.Neka mu je laka zemlja, a svim vernicima saucesce. Edited by nixolaus
Link to comment
Slika na mestu. Kao sto bi bilo na mestu da je 12. marta 2003 na vest o atentatu na Djindjica okacena njegova slika sa Radovanom i Lukom Karadzicem koji gusla, uz Djindjicev komentar kako i posle par godina smatra Karadzica za prijatelja.
"Kome je do morala neka ide u politiku" Edited by Eraserhead
Link to comment

ma kakav argument? da nešto argumentiram, ne bi ni krenuo sa slikama, a Thompson nije ni 1 klasa kao što je Rašo ili Ratko.Da idem sa nekim kvaziargumentima i zakuhavanjem, zakuhavao bih opet priču o tome kako je pokopan 1 živi patrijarh, u pretposljednoj godini raspleta, i insinuirao bih da je zamijenjen jednim tihim dobrim saradnikom službe.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
"Kome je do morala neka ide u politiku"
Sto bi bilo i vickasto da i sam Djindjic nije rekao nesto skroz drugacije. Jedna slika = 1000 reci je u malu ruku bezobrazno forsirati u trenucima necije smrti. Al dobro, takvi ce se sebi obiti u glavu kad se okace druge slike. Edited by nixolaus
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...