Jump to content
IGNORED

šta štampa vaša lokalna štampa


Viloticka

Recommended Posts

Na te AGL sam alergican. Customer service najocajniji od svih kompanija sa kojima sam imao posla do sada.
A jel' si prob'o Telstru (za telefon)?? Ili Origin (za struju)?? Mrak do mraka. ;) Nego, ne znam dal' si pratio pre jedno godinu ipo - kako su smenili tadashnjeg CEOa... Samo je falilo da ga poseku, sve ostalo je bilo na crti. I sad kao - sve u redu... :lol:
Link to comment
  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    175

  • bus

    63

  • iDemo

    55

  • jms_uk

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

A jel' si prob'o Telstru (za telefon)?? Ili Origin (za struju)?? Mrak do mraka. ;) Nego, ne znam dal' si pratio pre jedno godinu ipo - kako su smenili tadashnjeg CEOa... Samo je falilo da ga poseku, sve ostalo je bilo na crti. I sad kao - sve u redu... :lol:
Joj cuti, verovao ti ili ne, ali sve sam "ih ubo". Koristim Telstru prepaid i fiksni, TPG ADSL, AGL za gas i na kraju Origin za struju.Mogu ti reci da se Origin pokazao kao najbolji.Zbog Telstre i dalje cupam kosu sa glave. Posto izdajem kucu drugima i delimo telefon imamo problem sa visokim racunom. Trazim ja od njih call control samo za lokalne pozive. Oni odgovaraju moram da izvrsim ownership transfer sa cimera koji se odselio. Morao sam da nadjem coveka i da zajedno zovemo call centar. Ok. Medjutim sta se desava - prodjose vise od 2 nedelje i oni jos nisu to zavrsili tako da od call control nema nista. Zvao sam do sada bezmalo 15 puta, prebacivali me izmedju odeljenja. Neki kazu zovi sutra, zavrsicemo transfer do sutra. Ja zovnem, drugi kaze nemam ja pojma sta je prvi rekao.A onaj automat na pocetku me izludjuje. Please say what you request? I think this is... Kako sam postajao iznerviran na kraju automat nije mogao ni da prepozna da govorim call control.TPG - veza puca u proseku na svakih 5 dana. Nekad nema pristupa 5-6 sati, nekad ceo dan. Vrlo se cesto desava da se konekcija prekine pa da moram da se izlogujem i opet hvatam wireless signal rutera. Odgovorno tvrdim da je kvalitet internet veze u proseku nesto bolji u Srbiji, na stranu sto tamo svaka susa nudi flat rate koji u praksi ovde ne postoji.AGL sve bazira na telefonskoj registraciji pa su uspeli da mi promase i datum rodjenja i prezime. To da se ispravi trebale su nedelje. Naplatili mi 30 dolara to sto sam otvorio nalog i preuzeo placanje za gas u kuci koju je napustio cimer - znaci nikakvog prikljucenja nije bilo niti je bilo ko dolazio, samo Kinez da procita stanje. Pitam ja njih - dobro kad cete doci? Kazu ne mozemo vam tacno reci, morate ceo dan da budete kod kuce. Dogovorim se, ali mi nesto iskrsne pa ih zovem i odlozim za drugi dan. Kad ono tip dolazi bas na taj dan (koji je trebalo da bude odlozen). Isto AGL mi salje ista pisma po 2-3 puta.Za sve pomenute vazi da se cesto ceka i po 10-20 minuta da se javi operater, a Telstra sa svojim automatom ume da odradi celu proceduru od 2 minuta i onda na kraju samo da prekine vezu jer nema slobodnih operatera.Sve u svemu, customer service tih najvecih firmi sigurno nije iznad pandana u Srbiji, a vrlo moguce da je u proseku ispod. Moje iskustvo je ocajno sa svima njima.PS Kinez koji je dosao u ime AGL govori engleski na nivou moje 60-godisnje ujne. Edited by noskich
Link to comment
iz lokalnih novina (Drum Media, Perth):drumsinglereview72dpi.jpg
Ajde daj rapidshare link samo za forumase, naravno ako si ti autor ili poznajes autora pa da pitas za odobrenje. ;)
Link to comment
A onaj automat na pocetku me izludjuje. Please say what you request? I think this is... Kako sam postajao iznerviran na kraju automat nije mogao ni da prepozna da govorim call control.
TIO - Telecommunications Industry Ombudsmanwww.tio.com.au/Posle toga su za 'fraction' brzi i isto tako efikasni kao i da nisi zvao tio.
Link to comment
http://rapidshare.com/files/230907633/JojKukuLele.rar

samo, nemojte da sirite po drugim forumima i slicno. i javite o utiscima, kakvi god da su.

Link to comment
http://rapidshare.com/files/230907633/JojKukuLele.rar

samo, nemojte da sirite po drugim forumima i slicno. i javite o utiscima, kakvi god da su.

Zahvaljujem. :)
Link to comment

Nikola, dobre su ti stvari, a narocito mi se dopada through the gardens of saint john`s.Neke druge kompozicije asociraju na muzicku pratnju igre zmajeva i lavova tokom proslave kineske nove godine.Koji su instrumenti korisceni ako se moze znati?Hvala jos jednom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...