Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Taj album treba konzervirati i svima im zabraniti da se češu o isti. To je bio proizvod tog momenta, tih okolnosti, njihove sinergije, sve što su radili posljednjih 30 godina nije ni prismrditi istom. Kao da nisu radili isti ljudi. 

Link to comment
On 8. 6. 2023. at 9:15, Svarog said:

neki novi klinci.

da ne ulazimo u diskusiju je l ovo nešto kvalitetno ili nije, nebitno. meni je super što ovako nešto postoji u nas. očigledno neko svira nešto što nije autotune.

a i gledao sam s prozora dok su snimali deo spota, vrhunski su se zezali :wub: :D 

 

 

 

 

Lavan radi i autotjun :D

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
Taj album treba konzervirati i svima im zabraniti da se češu o isti. To je bio proizvod tog momenta, tih okolnosti, njihove sinergije, sve što su radili posljednjih 30 godina nije ni prismrditi istom. Kao da nisu radili isti ljudi. 

Taj album je bukvalno remek delo.
I treba ga slušati u celini.
Sve "pozajmice" su legle perfektno.
Bukvalno momenat genijalnosti svih uključenih u to.
Ovo sa ovom dvojicom jeste mučno, Neleta je sačekala "sudbina" i ujela ga "za dupe", a i ovaj drugi se baš nije pokazao kao kvalitetno ljudsko biće...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
15 hours ago, Ras said:

To ko je bio brži u kopiranju, ko je imao više bendova i sl. pada u vodu kada se sve procedi i odvoji kvalitet kojim bas ne možemo da se pohvalimo, osim što se može napraviti nekoliko fenomenalnih kompilacija. Mislim da je hardcore scena bila mnogo kvalitetnija od prvog punk udarca. Jbg. ako je Lublana bulana, šta bi bile ostale prestonice?

 

Jedna od:

https://www.discogs.com/master/494732-Various-Bloodstains-Across-Yugoslavia

 

Edit: i da, Kuzle, koje retko ko spominje (ima doku na YT) su diskretni favoriti tog perioda.

Edited by wayfaring stranger
  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, Ras said:

Rani Orgazam jeste pank, njihov koncert u SKC-u je bio pravi defile poderanih pankera sa sve zihernadlama, lancima i shorkama na sve strane. Imam utisak da je sa njihovim prekobrcom u muzici, brzo i nestao pank sa ulica. Urbana gerila, Kazimirov kazneni korpus i slicni su uglavnom svirali po Dadovu, Muzickoj akademiji, tako da Orgazam jeste bio jedini pank sastav koji je bio na velikoj sceni. Kratko ali slatko. 

  • +1 1
Link to comment

Sad vidm da sa BFa ima i snimak Koi Koi - a. Neko se izgleda malo zaebo pa je video unlisted, no nekako mi je iskočio u preporučenim klipovima:

 

 

  • +1 2
Link to comment
Postavljeno pre par sati. Tek sam pustio, izgleda da je lepo snimljeno
 

Pa SkyMusic koji je "preuzeo" BF ima video produkciju, mislim da imaju i kablovsku TV...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...