Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Goblini, Del Arno, Atheist Rap: Beer fest i dalje nije isplatio muzičare

 

Quote

Neki od bendova koji su prošle godine nastupali na Beer festu objavili su na svojim zvaničnim stranicama na društvenim mrežama da taj muzički festival ni do danas nije muzičarima isplatio honorare u celosti i ne obaveštva ih zašto se to desilo niti kada će biti isplaćeni. To su naveli Bjesovi, Goblini, Atheist rap, Del Arno bend, E-play... Beer fest održan je prošle godine u avgustu.

 

Edited by Reaktor
Link to comment

Dogovor od sinoć je bio da pre koncerta u Kolarcu, sa prijateljima odem do Anti shopa. Međutim, tamo nas je sačekala takva gužva, da smo se okrenuli i otišli. Prevideo sam Nikolu Vranjkovića, koji očigledno uživa popriličnu popularnost. Možda je propustio priliku da na Eurosongu Konstrakti uzburka vodu u lavoru? 

Link to comment

To pjevac iz Concrete Suna?

Nem pojma, nije mi nesto ovo, kao da sam cuo vec milion puta - Disturbed, Creed/Alter Bridge dad rock fazon. 

Link to comment

Je li tu i Friš? Ja uglavnom volim njegovo sviranje i njegove projekte ali ovo, meni to malo pola Feud pola oni neki PGP bendovi, dosadnjikavo a pretenciozno

Link to comment

Jeste on. 

Pero Deformero koncerti u onoj eri Undergrand albuma su bili legendarni, bio sam 4-5 puta sigurno. :laugh: U NS neko ubacio astal u šutku. 

Bio na koncertu godine jednom kad je svirao u Ritmu Nereda (svirali Bjesovi pre njih nešto pola sata preko kurca i Dubioza Kolektiv), bljuzgavica i pišaćka do članaka + loše pivo. :D

Edited by Plajvi
Link to comment
Quote

Zavrsni rok koncert predizborne kampanje "Vreme je", kojom se mladi pozivaju da izadju na predstojece izbore, poceo je u po jakoj kisi u Beogradu. Izvestac Radija B2-92 javlja da je oko 21 cas koncertu prisustvovalo oko 20 hiljada ljudi.Na beogradskom koncertu ucestvovuju sve grupe koje su se pojavile na dosadasnjim dogadjajima u sklopu ove akcije, kao i posebni gosti. Na koncertu koji je poceo u 18 casova i koji ce trajati do ponoci, kad pocinje izborna tisina, nastupaju: Kristali, Del Arno Band, Orthodox Celts, Veliki prezir, Atheist Rap, Goblini, Kanda Kozda i Nebojsa, Eyesburn, Ivana & Negative, Darkwood Dub, Sunshine i, naravno, Partibrejkers. Koncert ce se istovremeno prenositi i uzivo na sajtu www.freeb92.net. Kampanju "Vreme je" pokrenulo je 37 nevladinih organizacija. Ona je pocela 17. avgusta koncertom u Kraljevu, a vecerasnjim koncertom "Rock 'n' roll za izbore" kampanja se zavrsava.cetvrtak 21. septembra na Kalemegdanu, na platou kod kule Nebojsa, saopstava ANEM. Tokom turneje duge 3.500 kilometara, cije je svrha bila animiranje sto sireg kruga mladih da preuzmu odgovornost i izadju na predstojece izbore, koncerte je posetilo vise od 100.000 ljudi. Na beogradskom koncertu ucestvovuju sve grupe koje su se pojavile na dosadasnjim dogadjajima u sklopu ove akcije, kao i posebni gosti.

 

te, 2000. (ta-na-na-na-na*, los sam sa intonacijom, jebiga) bio je prvi put da sam uziiio plajvaz u ruke, a nije moj i zaokruzio promene. 

jebote, i dalje mi je taj koncert na kalisu super. secam se neke kise, grmljavine, znam da sam se kao random devetnaestogodinjak smrzo ko picka, usro od alkohola, pokisao kao mali mis i da je veliki prezir bio super. serem, svi su bili super.

jedan od onih koncerata kojih cu se secati za zivota (meni medju prvima na kojima sam bio) sve je bilo cakum-pakum. a sve raspad.

kole, kojot i cane su briljirali u prici izmedju pesama. i vuca je, ako se dobro secam, ali jbg, nikolaj velimirovic...

 

*

 

  • +1 7
Link to comment

Uz rizik da zvučim kao da sam upravo ispuzao ispod nekog kamena, molim da mi se objasni kako da kačim YT klipove na forum, stvarno nemam pojma. Hvala :)

Link to comment
On 26.3.2022. at 13:51, holden kolfild said:

 

te, 2000. (ta-na-na-na-na*, los sam sa intonacijom, jebiga) bio je prvi put da sam uziiio plajvaz u ruke, a nije moj i zaokruzio promene. 

jebote, i dalje mi je taj koncert na kalisu super. secam se neke kise, grmljavine, znam da sam se kao random devetnaestogodinjak smrzo ko picka, usro od alkohola, pokisao kao mali mis i da je veliki prezir bio super. serem, svi su bili super.

jedan od onih koncerata kojih cu se secati za zivota (meni medju prvima na kojima sam bio) sve je bilo cakum-pakum. a sve raspad.

kole, kojot i cane su briljirali u prici izmedju pesama. i vuca je, ako se dobro secam, ali jbg, nikolaj velimirovic...

 

*

 

 

Požarevac je bio Slobin grad pre Petog Oktobra.

jbg, tako su nas percepirali.

iako smo imali kultni klub KB u kojem su svakog vikenda bile svirke i koji je bio stalna stanica za domaće bendove (Ritam Nereda ili Van Gogh, više sam i zaboravio, je držao rekord tu 90ih sa celik 800 ljudi. da odete i vidite mesto ne bi vam bilo jasno kako je to fizički moguće.

 

6. oktobra na trgu u Požarevcu su svirali Darkwood Dub, Eyesburn i Bora Čorba.

kakav adrenalin. kakva ekstaza.

staro i mlado.

moj ujka, koji je dan ranije bio ispred Skupštine, došao samo da vidi Boru, idola svoje mladosti.

čovek bio u šoku kada je čuo Eyesburn i video šutku koju smo napravili.

 

elem, par meseci kasnije su bili neki drugi izbori. i opet je bila nekakva turneja bendova.

ovaj put su kod nas svirali u Hali Sportova.

meni i dalje jedan od najdražih, ne usuđujem se da kažem i najboljih, koncerata no kojima sam bio.

prvi put dole na parketu. Hala puna.

opet taj adrenalin i entuzijazam.

i moj kum od 2 metra koji predvodi šutku i svima ostalima nam je svetionik i mesto okupljanja :D :evil:

 

ovako iz glave, svirali su: Džukele, Darkwood Dub, Kristali, Goblini, DLM, Eyesburn...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...