Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

najjace kad ga pomazi po kosi :wub:

 

sinoc sam se setio utvarovog yt kanala, pomislio da jos kaci nesto, ali corak. ima gomilu kzu, ali i ova dva spektakla =)

 

 

+

 

 

  • Wub 1
Link to comment

jel primio? nisam ga video odavno, bili smo komsije.

 

uvek sam vise simpatisao mladjeg utija, njegova ekipa je bila kod maratonca.

ubedjivao me kako je saht street punk i nisu nazi. ni dan danas ne znam sta o tome mislim. kao verujem mu, ali.

 

a to je zato sto su na cosku njegoseve i borisa kidrica (tu je bio klas) vazda cirkali skineri, bio sam isuvise mlad da prepoznajem boje pertli na martinkama kad sam isao po suva leba. to jesu bili nazi skins. desio se ritam nereda i koncert u skcu (koji ne znam ni da li je odrzan) i ubistvo deckica dusana.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, holden kolfild said:

jel primio? nisam ga video odavno, bili smo komsije.

 

uvek sam vise simpatisao mladjeg utija, njegova ekipa je bila kod maratonca.

ubedjivao me kako je saht street punk i nisu nazi. ni dan danas ne znam sta o tome mislim. kao verujem mu, ali.

 

a to je zato sto su na cosku njegoseve i borisa kidrica (tu je bio klas) vazda cirkali skineri, bio sam isuvise mlad da prepoznajem boje pertli na martinkama kad sam isao po suva leba. to jesu bili nazi skins. desio se ritam nereda i koncert u skcu (koji ne znam ni da li je odrzan) i ubistvo deckica dusana.

au arheologija :lol: na uglu proleterskih brigada i đure salaja su se skupljali dadovci. oni su valjda bili šarpovci. nadam se da nisu učestvovali u likvidaciji.

a za utvara starijeg ne mogu ni da se setim s kim je na kraju svirao od ovih hipstera iz devedesetih, ali ga se sećam s onom ekipom, podignimo stupove

Link to comment

dadovci, mala skola osme beogradske. jbg, ja sam isao u malu skolu kad je postala treca.

mislim da nisu, prilcno je bila benigna svastara.

 

kakva je to ekipa bila u kraju, janketici (as potomci mise janketica), njegomirke (as merimine kceri), utvari, mali martin (zeldi, samo takav), trofimovi (as pokojni trofimov, tonac sa pinka i vlasnik skode felicije sa djavolskim tablicama), njegov mladji brat koji je doneo u kraj public enemy i vhs sa spotovima beastie boysa, ekipa sa nikad nezavvvrsenog filma:

ilija, kuka, drasko i drugari.

Edited by holden kolfild
Link to comment
  • 2 weeks later...

živa istina!

 

 

Spoiler

The video is an amateur homage to "Jeanne Dielman, 23 quai du Commerce, 1080 Bruxelles" (Chantal Akerman, 1975)

 

Link to comment
9 minutes ago, slepa živana said:

koliko obožavam ovu pesmu!

skoro kao 

 

Jaci je Du Du A, Dino je dobar al je gejast, sad prvi put cujem tu stavr, mozda mi se i svidi kasnije,

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...