Jump to content
IGNORED

Vudi Alen


PussyGalore

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    23

  • Ajant23

    22

  • Buck Naked

    12

  • Lrd

    11

Top Posters In This Topic

Sastavi 1 propisnu recenicu (sto ti, koliko pratim, barem na forumu dosad nikad nije poslo za rukom), pa cemo pricati.
Što mi to ne reče odmah?Nego, prvo me cimaš da izmenjamo par replika. Odmah bih ti rekao da sam nepismen. U prilog mi ide to što izgleda da nisam kriv, već mi nedostaje gen za pismenost.
Link to comment
...a Rebeku bi rebecio svako ko ima i malo muskog dostojanstva.
Rebeka i Eva su moje, a vi ostali imate Skarlet, Andju i ostale jake ribe, dosta vam je. :D
film je zesce govno...to da glumci podsecaju na Vudija je potpuno tacno, tu jedino Penelopa nesto glumi a ovi ostali su slatke Vudijeve pudlice.
To nije film, vec 1 reklama od sat i po vremena.
Film nije genijalno remek-delo koje pomera granice civilizacije, niti je imao takve pretenzije (bar mi se cini), ali ja sam prijatno i lepo utrosio sat i po vremena. Havijer i Rebeka oboje rekose da se film bavi stereotipima, odnosno da koristi stereotipe da bi nesto procackao iza njih, sto je sasvim ok. I onaj narator, koji kao da je iz onih turistickih vodica, koji se mogu naci po hotelima i kojegde, koji nam prica sta sve u nekom mestu ima da se vidi, se takodje uklapa u to. Prica o uzbudljivom letu na moru, u nekom lepom gradu. Fantazija svakog tinejdzera ili, sto rece Viki, "mentalnog adolescenta".
Link to comment
...ali ja sam prijatno i lepo utrosio sat i po vremena...
Ja ne mogu da se setim kad sam gledao takav krsh od filma, sto je najgore ovo je jos od Woodyja prema kome gajim nezna osecanja. U filmu za mene nema niceg cak ni povrsno interesantnog, samo ima glumatanja i reklamiranja lajfstajla, nema cak ni pokusaja da nesto bude autenticno. Dosao sam do zakljucka da sto se Woody vise geografski udalji od Menhetna, to su mu filmovi neuspesniji. A najbolje bi mu bilo da predje na hranjenje golubova u Central Parku i sacuva barem neki deo svoje legende.PS. Bucke, stvarno ne znam za sirotog Mendela, ali izgleda da kad ja progovorim kriticki o necemu iz sveta umetnosti (sa kojim ovaj film inace nema veze), moram da dobijem 1 sajentisticku pitu u lice (po Njutnovom zakonu).
Link to comment
Ja ne mogu da se setim kad sam gledao takav krsh od filma, sto je najgore ovo je jos od Woodyja prema kome gajim nezna osecanja. U filmu za mene nema niceg cak ni povrsno interesantnog, samo ima glumatanja i reklamiranja lajfstajla, nema cak ni pokusaja da nesto bude autenticno. Dosao sam do zakljucka da sto se Woody vise geografski udalji od Menhetna, to su mu filmovi neuspesniji. A najbolje bi mu bilo da predje na hranjenje golubova u Central Parku i sacuva barem neki deo svoje legende.PS. Bucke, stvarno ne znam za sirotog Mendela, ali izgleda da kad ja progovorim kriticki o necemu iz sveta umetnosti (sa kojim ovaj film inace nema veze), moram da dobijem 1 sajentisticku pitu u lice (po Njutnovom zakonu).
Indy, svaka ti čast što si se ovde!Kad već govoriš o Menhetnu... Koji je bio razlog što se Vudi udaljio od Menhetna?Mislim na poslednju scenu u kojoj se on pojavio na Menhetnu... Šta je tada rekao?Hint: Ice T. unatrag...
Link to comment
Indy, svaka ti čast što si se ovde!
Pocnimo od pocetka: sta, recimo, znaci ova recenica? Jeste da (osim na forumu) ne koristim srpski vec skoro deceniju i po, ali verujem da je nesto u napisanom pogresno.
Link to comment
Pocnimo od pocetka: sta, recimo, znaci ova recenica? Jeste da (osim na forumu) ne koristim srpski vec skoro deceniju i po, ali verujem da je nesto u napisanom pogresno.
Kako ćemo, brate, sada?Umeo sam da kažem: Ponekad da bi čovek ustanovio značenje rečenice, mora prvo da ustanovi značenje svake reči ponaosob.Koja rečenica?Citiraj!
Link to comment
ajd sad, samo pocni u elipsama i televizorima koji gledaju pa cu sve da prebacim kod Crvenbusa na jezicenje
Brate, zar nije sve odviše politički podljeno.Evo recimo: "Film je masovni medij", reče Živojin Pavlović. Ali, da li je to razlog da se ne borimo protiv politike na jedini mogući način: "Estetikom"?Digresija: Televizori koji gledaju nije bila lingvistička igra? Samo totalna ironija. Misliš da ja volim književnost poput Orvela! Ne, to je odviše trivijalno. Ironišem sa masom kojoj je - značenje - ideološko opredeljenje - i filozofska konstrukivnost - bitnija od estetike!
Link to comment
Brate, zar nije sve odviše politički podljeno.Evo recimo: "Film je masovni medij", reče živojin Pavlović. Ali, da li je to razlog da se ne borimo protiv politike na jedini mogući način: "Estetikom"?Digresija: Televizori koji gledaju nije bila lingvistička igra? Samo totalna ironija. Misliš da ja volim književnost poput Orvela! Ne, to je odviše trivijalno. Ironišem sa masom kojoj je - značenje - ideološko opredeljenje - i filozofska konstrukivnost - bitnija od estetike!
ko sto je rekao Milosz [po secanju]:'proslo je mnogo vremena pre nego sto su ljudi shvatili da ideologija utice direktno na njihove zivote.'izgleda da smo ipak osudjeni na nekakvu sredinu izmedju Tarkovskog i Leni Rifenstal.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...