Jump to content
IGNORED

Vudi Alen


PussyGalore

Recommended Posts

Ne znam na koju foru moze da se kaze da Alen nije veliki reditelj za antologije? Uopste mi nije jasno kako neko moze da ne vidi njegovo mesto u istoriji filma? Mislim, na koju foru? Samo da pomenem, da ne bude zabune, potpuno ne podnosim njegove filmove (njega i njegove sledbenike) i pogledam otprilike svaki treci ili ako me neko bas, bas ne smori sa preporukom.

Link to comment
  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    23

  • Ajant23

    22

  • Buck Naked

    12

  • Lrd

    11

Top Posters In This Topic

Ne znam na koju foru moze da se kaze da Alen nije veliki reditelj za antologije? Uopste mi nije jasno kako neko moze da ne vidi njegovo mesto u istoriji filma? Mislim, na koju foru? Samo da pomenem, da ne bude zabune, potpuno ne podnosim njegove filmove (njega i njegove sledbenike) i pogledam otprilike svaki treci ili ako me neko bas, bas ne smori sa preporukom.
:yawn2:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Uh, baš me je razočarao ovaj Vicky Christina Barcelona. :unsure: Nisam očekivao bogznašta, ali ni da je Woody postao Limpy. Ponekad se valja znati penzionisati na vreme. Ovako imamo reklamu za nešto u trajanju od sat i po. U filmu nema jedne autentične koščice, sve je poza.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Odgledao Vicky Cristina Barcelona. Super filmcic. Uzivao. Rebecca Hall nije razocarala :wub:Havijer i Penelopa razbijaju. Inace, sa jedne strane prilicno netipican film za Woodyja (dosta rezova, krupnih kardrova glumaca, klasicno snimanje dijaloga, bez ili sa vrlo malo, onih za njega karakteristicnih, dugih, sirih kadrova bez reza, itd), a opet, s druge strane, u filmu se oseca njegov duh i prisustvo, cak su me, u par trenutaka, glumci podsetili na njega, pokretima i izgovorom, kod onih svadja i prepirki. Ali ona...vickycristinabarcelona2wx3.pngOna je... :wub: Pao sam na dupe gledajuci je.Hocu u Barselonu! Sa Rebekom! :blush:

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Odgledao Vicky Cristina Barcelona. Super filmcic. Uzivao. Rebecca Hall nije razocarala :wub:Havijer i Penelopa razbijaju. Inace, sa jedne strane prilicno netipican film za Woodyja (dosta rezova, krupnih kardrova glumaca, klasicno snimanje dijaloga, bez ili sa vrlo malo, onih za njega karakteristicnih, dugih, sirih kadrova bez reza, itd), a opet, s druge strane, u filmu se oseca njegov duh i prisustvo, cak su me, u par trenutaka, glumci podsetili na njega, pokretima i izgovorom, kod onih svadja i prepirki. Ali ona...vickycristinabarcelona2wx3.pngOna je... :wub: Pao sam na dupe gledajuci je.Hocu u Barselonu! Sa Rebekom! :blush:
film je zesce govno a Rebeku bi rebecio svako ko ima i malo muskog dostojanstva.to da glumci podsecaju na Vudija je potpuno tacno, tu jedino Penelopa nesto glumi a ovi ostali su slatke Vudijeve pudlice.
Link to comment
A, šta reklamira?
1 lifestyle koji je i doveo do glob. ekonomske krize... setkamo se & karamo se okolo jer nam se 'oce, svet je nasa ostriga, imamo beskonacno mnogo vremena da izivimo nas aristokratski impuls za bavljenje beskorisnim stvarima (slikanjem npr). i tako to. (Drugim recima, klasicna holivudska bajka u kojoj pare padaju s neba i sva bitna pitanja su ko ce koga da kresne i koliko mu je velika vila). Edited by Indy
Link to comment
1 lifestyle koji je i doveo do glob. ekonomske krize... setkamo se & karamo se okolo jer nam se 'oce, svet je nasa ostriga, imamo beskonacno mnogo vremena da izivimo nas aristokratski impuls za bavljenje beskorisnim stvarima (slikanjem npr). i tako to.
Umesto da gluvarimo, s verom u Boga blenemo u grašak i stvorimo naučne osnove za rasizam... :unsure:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...