Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Ne verujem da će Laguna to da objavi, u onoj gomili djubreta teško da ima mesta za Brusa. A to šta su na štandu rekli nema blage veze, tamo rade sve same dileje...

E sad, ja sam je kupio preko neta (izdavac Algoritam) iz Hrvatske, koštala je jezivo mnogo: 20 evra knjiga, 25 isporuka. Sacuvaj bože. Ali vredelo je, stvarno je fenomenalna, opasno, ali opasno piše... U medjuvremenu mi je prijatelj doneo primerak iz Amerike i u originalu zvuči još bolje...

Link to comment

tek sada vidim da je solo napisao :o

A Simon & Schuster spokesman said there was no co-author or ghostwriter for the book. 

 

inače da se ne složim sa ovim za lagunu. jeste da su okrenuti kretenskim izdanjima, ali im je cilj da prodaju što više knjiga, a tržište je takvo.

znam da imaju ljude koji znaju posao, samo što dobijaju da rade autobiografije kristine kovač i slično.

počeli su da menjaju nešto sa recimo novim tabaševićem, koga lično ne volim, ali je to ipak otvaranje ka nečem drugačijem. pa onda ni springstin nije baš daleko. hajde da se nadamo.

Link to comment

Ne znam, lik na štandu je bio oduševljen i iznenađen mojim pitanjem. Na kraju, kupiću hrvatsko izdanje ili englesko. Ili oba.  :lolol:

Voleo bih kada bi prevod uradio Dragan Todorović.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam, lik na štandu je bio oduševljen i iznenađen mojim pitanjem. Na kraju, kupiću hrvatsko izdanje ili englesko. Ili oba.  :lolol:

Voleo bih kada bi prevod uradio Dragan Todorović.

 

E zaboravih da odgovorim na ovo.

Da, dobro bi bilo kada bi on uradio prevod.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...