Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Uhhh blago tebi...

Ja propustih ovu turneju...

Na žalost, cenim da nas čeka još jedna mooožda dve turneje i to je to...

U septembru izlazi autobiografija i neki prateći disk sa par neobjavljenih stvari....

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 1 month later...

Jbga, izlazi knjiga:

Bruce Springsteen Talks Throat Surgery, Depression, New Music

Musician opens up about his troubled relationship with his father, family's history of mental illness ahead of new autobiography

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 3 weeks later...

I meni je logična priča za Sajam, ali ko će ih znati. Siguran sam da bi imali dobru prodaju ovde, ali ko zna koji se sve problemi moraju rešiti da bi knjiga ušla u redovnu distribuciju po našim knjižarama.

Link to comment

I meni je logična priča za Sajam, ali ko će ih znati. Siguran sam da bi imali dobru prodaju ovde, ali ko zna koji se sve problemi moraju rešiti da bi knjiga ušla u redovnu distribuciju po našim knjižarama.

mene zivo interesuju tirazi onih laguninih muzickih biografija. pretpostavljam da se kit ricards dobro prodavao.

Link to comment

mene zivo interesuju tirazi onih laguninih muzickih biografija. pretpostavljam da se kit ricards dobro prodavao.

Ja sam se začudio, kad sam od 3-4 ortaka čuo da su na more nosili te biografije , sećam se da je jedna bila Ričardsova...
Link to comment
  • 1 month later...

Na štandu Lagune mi je rečeno da Born to Run očekuju otprilike za mesec dana. Na srpskom. Ne znam ko će prevoditi.

Sad mi kažeš, kad sam poručio ;-)...

Nema veze, dobro bi bilo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...