Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

sreo nedavno drugara iz detinjstva koji mi neisprovocirano krenuo pričati o tome kako je posle mesec dana viđanja sa 1 devojkom odlučio da je ona "ta" i da su već počeli sa spremanjem svadbe. stvarno me bole uvo za to, se sećaš kada smo zapalili 2 hektara đubrišta... danas, mesec dana kasnije, je čovek promenio status sa engaged na single, i obrisao sve zajedničke fotke koje je tamo nagomilao za ovo kratko vreme.taj deo fejsbuka mi je najsuroviji. upućen sam u živote ljudi na način na koji to ne želim da budem i svestan sam nekoliko loših brakova i jako mnogo raskinutih veza, a taj njihov trenutak sjebanosti je dostupan svima.zato mislim da tamo svako treba da nastupa solo. jeste bolesno na neki način, ali ne želim da neko bude upućen u sve što radim i gde sam bio. osnovne informacije i povremeno kenjanjezapravo jedino pravo rešenje je nemati fb nalog

Edited by korindjar
Link to comment

hahaha :Devo, ja sam pre sat vremena bas obrisala sve zajednicke slike, sto sa njim, sto sa "njom"... videla nesto sto me dovelo do black out-a... i ono... so long fuckers... doduse, nije da sam nekad imala "relationship status", to mi je jedna od opcija koje ukoliko nisi married, happily married, smatram nepotrebnim.

Link to comment

Ah da to je ta dilema "cut green/red wire"Ako udjes u vezu a ostavis single ne valja jer to znaci da varas i da nisi ozbiljan a ako stavis cim udjes u vezu to znaci da si ocajan i vec se spremas svadbu.

Link to comment

I mene inace boleo paja za to, kod sebe na profilu nisam imao nista... ali sam sinoc rek'o ovoj svojoj gospodjici gospodji da makar skloni ono singl sa glavne strane posto bode oci pa je salecu razni likovi. Evo od juce:

nema vas mlada damo u gradu odmah je dosadno, ja sam ponovo u gradu i da vam se javim nadam se da cu vas videti ovaj put, veliki pozdrav
:unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...