Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Ma ova prva kokotina je neka lokalna pevaljka, recimo iz Topole, ili tako nešto. Vendina unfamous drugarica. I veliki prefekcionista. Mislim, ne čini to stvari ništa boljim, ali...to joj pos'o.http://www.youtube.com/watch?v=Xgj30rW4xN4A ova deca...ortak skuplja ovakve likove, pravi kolekciju. Ja sam prvo mislila da on sam pravi te profile, a sad se najiskrenije nadam da je to neka interna zajebancija među klincima. Nemoguće mi je da je stvarno.

Link to comment
Ipak, moj licni favorit je devojka (?) '95 sa 5000 prijatelja i about me u kom stoji:••• nOsim air max, pucim se na slikama, bOli me kurac, za vas sa kOmplexima. . . izbacujem sise, tako mi je full, prOzivate kad me nema i Onda ste cOol. . . na slikama se guzim, lajkovi stizxu, dOk gledate sliku kare vam se dizu.!!! •••••• Ti kazxesx da si pOpularna, ja sam brate pOznata!! ^^ ti si takO sOcijalna, a ja furam tOzla, Od sebe prawisx bOga-ja sam widela & cxula O tebi mnOgO tOga....MalO si isfOlirana, ja sam mnOgo wisxe...Kad uzimasx me u usta-BRATE SAMO TISXE!! ;))) •••Fotke su posebna prica, ima je ortak u prijateljima pa sam bacio pogled.
Imam ja nesto slicno: Sladjana Vujovic's Photos - ҳҲDosla je kraljica NAPRAVITE mesta! ♥A slike ne znam ni dal u spojler smem da stavim, pdf sex all the way!

post-3677-12890616123785.jpgpost-3677-12890616347978.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...