Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Podrska za Ivana Matejica, decka koji nas je na trenutak vratio u svet maste i detinjstva.....Akcija menjanja profil likova u likove crtaca naglo je prekinuta od strane administratora Facebook-a tako sto su mu izbrisali PROFIL i EVENT koji je ulepsavao svet na kratko.....
:puke:Uzgred, jedan :puke: i za Miku Antića, jebo vas Mika Antić.
Link to comment

Dečku ipak treba skinuti kapu - našao je izgleda jedini efektivni način da se obriše fejsbuk nalog. Gomila ljudi pokušavala da briše, mulja itd, da bi na kraju saznali da im je nalog samo zamrznut. Srbin pobediiiijoooo!

Link to comment

Prvo, pitanje je da li je nalog zaista izbrisan, ili dečko pokušava da još malo dobije na publicitetu, obzirom da ga očigledno želi.Drugo, fejsbuk nalog je vrlo lako izbrisati (odnosno odroditi od sebe), u 5 koraka:1. Promeniti ime i prezime u nešto bezveze, tipa veš mašina ili kako već. Najbolje slučajan niz znakova.2. Setovati sve što može tako da niko ne može da vidi nijedan detalj naloga, ni prijatelji.3. Izbrisati sve fotke, sve personal informations, sve prijatelje, inbox i ceo wall.4. Mail adresu (a to je naravno neka na gmailu ili yahoo za jednokratnu upotrebu, ko bi normalan koristio svoju stvarnu adresu za prijavljivanje na ovakve sajtove) ugasiti.5. Promeniti šifru na fb u slučajan niz slova i brojeva kako ne bi došao u iskušenje.Eto. Nalog će i dalje postojati, ali nikakve veze sa vlasnikom istog neće imati.

Edited by gotivac
Link to comment
Prvo, pitanje je da li je nalog zaista izbrisan, ili dečko pokušava da još malo dobije na publicitetu, obzirom da ga očigledno želi.Drugo, fejsbuk nalog je vrlo lako izbrisati (odnosno odroditi od sebe), u 5 koraka:1. Promeniti ime i prezime u nešto bezveze, tipa veš mašina ili kako već. Najbolje slučajan niz znakova.2. Setovati sve što može tako da niko ne može da vidi nijedan detalj naloga, ni prijatelji.3. Izbrisati sve fotke, sve personal informations, sve prijatelje, inbox i ceo wall.4. Mail adresu (a to je naravno neka na gmailu ili yahoo za jednokratnu upotrebu, ko bi normalan koristio svoju stvarnu adresu za prijavljivanje na ovakve sajtove) ugasiti.5. Promeniti šifru na fb u slučajan niz slova i brojeva kako ne bi došao u iskušenje.Eto. Nalog će i dalje postojati, ali nikakve veze sa vlasnikom istog neće imati.
Ti si moj post stvarno ozbiljno shvatio? :unsure:
Link to comment
Prvo, pitanje je da li je nalog zaista izbrisan, ili dečko pokušava da još malo dobije na publicitetu, obzirom da ga očigledno želi.
sad si preterao. big time. obzirom da lično poznajem dečka:1) nalog mu je nedostupan, prijavljuje da je izbrisan pri pokušaju logina2) publicitet mu nije bio na kraj pameti jer3) je to bila obična glupa grupica koju svako malo neko pusti, a on je imao jedu običnu past-time ideju, koja se eto svidela mnogima! zamisli javašluk!!!!!!!!4) želi publicitet! HOW YES NO! toliko si lupio, da mi a) je muka od toga što si napisaob) se javlja da osećam dozu ljubomore u tvojim rečima što ti nisi napravio takvu neku grupu. da li si iz istog razloga sebi dao nickname "gotivac"? da bi te ljudi gotivili po defaultu?završi priču po tom pitanju ćutanjem, jer si toliko budalaština napričao u dva reda da je to mnogo. čak i za ppp.
Link to comment

@Bata: Pa ne, nego mi je bio šlagvort, pošto često tu i tamo čujem priče kako ne možeš da ugasiš nalog, kako je i kad ga ugasiš ostalo sve na serverima, pa samo treba da pokušaš da se prijaviš i ponovo si na svom fb... Pa rekoh, kad smo već ovde da dam alternativno rešenje za gašenje naloga.A za tebe pretpostavljam da kada bi hteo, mogao bi i Zukebergu nalog da obrišeš, trajno. :D

Edited by gotivac
Link to comment
sad si preterao. big time. obzirom da lično poznajem dečka:1) nalog mu je nedostupan, prijavljuje da je izbrisan pri pokušaju logina2) publicitet mu nije bio na kraj pameti jer3) je to bila obična glupa grupica koju svako malo neko pusti, a on je imao jedu običnu past-time ideju, koja se eto svidela mnogima! zamisli javašluk!!!!!!!!4) želi publicitet! HOW YES NO! toliko si lupio, da mi a) je muka od toga što si napisao
Izvini, zaista nisam znao da je fb nalog toliko ozbiljna stvar.I napisao sam "pitanje je da li mu je nalog zaista izbrisan" a ne "nalog mu sigurno nije izbrisan". Dečka ne poznajem, pa ne mogu unapred da znam da li je ili nije željan publiciteta.Inače, ne znam šta je zaslužilo toliko divljenje, ne znam da li je on smislio i one genijalne fore sa pisanjem boje brushaltera, mestu gde se ostavlja tašna...?Ovakve ideje na fb-u su bijedni isprdak za prave fleš mobove oko kojih se pravi velika organizacija ljudi koji su spremni da pokrenu guzicu od kompjutera i zaista se potrude oko neke zajedničke akcije koja će privući pažnju i pri tome biti zanimljiva, a ne da se igraju sličicama junaka dečjih crtanih filmova koje proizvodi kompanija koja tu istu decu plaća 2$ na dan da u neljudskim uslovima prave figurice sa tih sličica.Sad će Vasa da dođe da ti objasni da Karleuša sigurno nije pisala blog, a posle ću ja da ti dokazujem da njemu nalog nije ugašen. :PInače ti je reakcija otprilike ovakva:Samo još da nabiješ daljinski u dupe.
b) se javlja da osećam dozu ljubomore u tvojim rečima što ti nisi napravio takvu neku grupu. da li si iz istog razloga sebi dao nickname "gotivac"? da bi te ljudi gotivili po defaultu?
Prvo za nik. Nik "gotivac" je inače moj rl nadimak po kome me 90% poznanika zna a da mi uopšte ne zna ime, nosim ga negde oko 25 godina, potiče iz srednje škole i čak se i ne sećam detaljno priče o tome kako sam ga zaradio. Inače sam ga koristio još na SETNet mreži od '94 godine i uopšte nisam razmišljao da se predstavljam bilo kako drugačije nego onako kako me većina ljudi i zna.Imam samo jednog sebe kog nemam razloga da krijem i uvrćem oko toga.Drugo za ljubomoru.Naravno da sam ljubomoran. Nije to mala stvar čoveče da se pojaviš u vestima tabloida.
završi priču po tom pitanju ćutanjem, jer si toliko budalaština napričao u dva reda da je to mnogo. čak i za ppp.
Razumem!P.S. Jebo te Mika Antić. Edited by gotivac
Link to comment
Prvo, pitanje je da li je nalog zaista izbrisan, ili dečko pokušava da još malo dobije na publicitetu, obzirom da ga očigledno želi.Drugo, fejsbuk nalog je vrlo lako izbrisati (odnosno odroditi od sebe), u 5 koraka:1. Promeniti ime i prezime u nešto bezveze, tipa veš mašina ili kako već. Najbolje slučajan niz znakova.2. Setovati sve što može tako da niko ne može da vidi nijedan detalj naloga, ni prijatelji.3. Izbrisati sve fotke, sve personal informations, sve prijatelje, inbox i ceo wall.4. Mail adresu (a to je naravno neka na gmailu ili yahoo za jednokratnu upotrebu, ko bi normalan koristio svoju stvarnu adresu za prijavljivanje na ovakve sajtove) ugasiti.5. Promeniti šifru na fb u slučajan niz slova i brojeva kako ne bi došao u iskušenje.Eto. Nalog će i dalje postojati, ali nikakve veze sa vlasnikom istog neće imati.
Sećam se da je oko ovog boldovanog svojevremeno bio problem, u smislu da obrišeš ti veze tih slika sa sobom, ali slike ostaju na serveru, a verovatno negde u bazi i veza sa tim čije su bile...Bilo je tu i nekih tužbi, oko ovoga...
Link to comment
:( ti nikad nisi ni bio dete...
Nikad. :fashisto:
Sećam se da je oko ovog boldovanog svojevremeno bio problem, u smislu da obrišeš ti veze tih slika sa sobom, ali slike ostaju na serveru, a verovatno negde u bazi i veza sa tim čije su bile...Bilo je tu i nekih tužbi, oko ovoga...
Pa? Ako nešto ne treba da staviš na internet, onda nemoj da ga stavljaš.
Link to comment
Pa? Ako nešto ne treba da staviš na internet, onda nemoj da ga stavljaš.
Tačno... Ali tako razmišlja jako mali broj ljudi... Uglavnom samo oni koji i inače razmišljaju...Ostale bi trebalo zaštititi od takvih stvari, zar ne?
Link to comment
Razumem hejt prema fejsbuku. Razumem i podržavama. Ali, čemu ovo? Ti si čitao Antića?
Naravno da sam čitao i naravno da nemam ništa protiv Mike Antića.Samo, malo je previše njegovih citata svuda razlivenih, a pri tome neretko pogrešnih.E, u tom smislu, "jebo vas Mika Antić". Edited by gotivac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...