Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

situacija sa profila jednog mladjeg drugara :lol:Xxxxx Xxxxxxx is single.---------------->> Grujica Xxxxxx: :(>>>>Xxxxx Skoric: veoma proiskumitetno>>Xxxxx Skoric: p.s. nema veze shto gruja ne zna shta ovo znachi :))))>>>>>>Grujica Xxxxxx: skoricu stvarno ne znam sta znaci proiskumitetno :) al zato znam sta znaci promiskuitetna e,to bi se reklo za tvoju kevu!>>Xxxxx Skoric:mangupei ispod nekoliko reakcija odusevjenja pwnom. te fore sa kevom nekada jako dobro sednu

Edited by Hustler
Link to comment

da mi je neko pre par godina rekao da ću se registrovati na fejs otvoreno bi mu rekla da je hm, budala ili već nešto slicno : dal sad kad jesam, ne žalim se, baš je dobar sajtić za stej in touč uid frendsostale aplikacije me slabo zanimaju, igrice i slično za šta nemam vremena a i da imam ne bih ga tako trošila ;]

Link to comment
da mi je neko pre par godina rekao da ću se registrovati na fejs otvoreno bi mu rekla da je hm, budala ili već nešto slicno : dal sad kad jesam, ne žalim se, baš je dobar sajtić za stej in touč uid frendsostale aplikacije me slabo zanimaju, igrice i slično za šta nemam vremena a i da imam ne bih ga tako trošila ;]
Hmmm, neznam, to stej in taouc uid frend preko fejsbuka mi se cini kao uvod u virchual sex vid jor ril lajf partner...I jedno i drugo priznajem samo oci u oci, pa ma koliko retko bilo.
Link to comment
Kakvim državama?
Pa kao sto su pre par dana pisale one gluposti tipa "bela", "plava",  "crniiiiii" itd (sa sve smajlijima), tako je juce bilo "Engleska", "Francuska", "Italija"... Nisam jos skontao o cemu je rec.Inace, niko od mojih muskih fejsbuk prijatelja nije pisao statuse sa brojevima ali je jedan drug car napisao "U usta!" :lol:
Link to comment
Cenim da su prave farme zarasle u korov. Buducnost rula!
Могуће... може тако да рула с краја на крај писте, ал' то ти, синко, никад неће полетети.
Link to comment
Hmmm, neznam, to stej in taouc uid frend preko fejsbuka mi se cini kao uvod u virchual sex vid jor ril lajf partner...I jedno i drugo priznajem samo oci u oci, pa ma koliko retko bilo.
pa sa prijateljima koji zive ovde se vidjam redovno, ali sa ovima iz drugih drzava, a imam ih jako puno, i sa kojima se vidjam jednom, dva put godisnje, fejs je extra :-)
Link to comment
U cemu je sad fazon sa drzavama? I, koliko vidim, opet zene to stavljaju. Mozda onaj muski odgovor sa brojevima ipak nije bio toliki idiotizam.
Drzave su im sifre za statuse tipa Engleska - slobodnaSpanija - u veziFrancuska - zaljubljena...Danas su pocele sa belom tehnikom i slicnim glupostima, a greskom i do mog burazera stigao sledeci sadrzaj
Neka svako na svoj status napiše REC koji će predstavljati osobinu decka koji vam se svidja ili vam se svidjao.VES MASINA - najlepsi jeTUS KABINA - prezgodanPUSTO OSTRVO - debeo (ima stomacic xD)AUTO - ima ruznu devojku(decko gde su ti oci?:PxD)KREVET - glup!!STO - mali mu je xDDDKLUPICA - muska kurvaTEPIH - los u krevetuU VODI - on je savrsen! za MENEPLAZA - samo je decko sa kojim bi se malo igralaŠIRI DALJE!!!POŠALJI DEVOJKAMA, NAPOMINJEM DEVOJKAMA NEMOJ SE ZAJEBEŠ PA POŠALJEŠ DECKU! OVO U INBOX I RECI IM DA ŠIRI DALJE!koliko su glupi pomislice DA JE TO MESTO NA KOME BI MI VOLELE DA VODIMO LJUBAV U STVARI VARAJU SE !!! idemo zene !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I da Lajkuj moj statuS:)
Link to comment
Inace, niko od mojih muskih fejsbuk prijatelja nije pisao statuse sa brojevima ali je jedan drug car napisao "U usta!" :lol:
Kod mene su više ribe učestvovale u toj akciji nego tipovi. :lol:
Link to comment

WIN je breevo jedan failVečeras u 21 sat cijeli facebook će s pet minuta mirovanja/šutnje (znači bez komentiranja, bez postova i bez ostalih aktivnosti tijekom tih pet minuta) odati počast svim žrtvama potresa na HAITIJU. Ako se slažete, kopirajte i stavite ovo u svoj status, te ostavite tamo dok ne prođe naznačeno vrijeme.....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...