Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

danas na nekoj tramvajskoj stanici ugledah odštampan oglas servisera za računare. prvo ide sve regularno, objašnjava stavku po stavku čime se bavi (instalacija windowsa, spašavanje podataka...), i onda, negde na sredini, pročitam sledeću stavku:-PROBLEMI SA FEJSOM :o
Covek mislio na Ljubomira Fejsu :) Mozda je neki fudbalski agent-amater pa hoce da ga "preotme" Partizanu :)
Link to comment

sjajno :Dja imam druga iz malog mesta na jugu srbije, koji je objasnjavao ortacima zasto je internet korisna stvar. tamo negde '98. kad im je uveden. svi su mislili da je cudan i niko ga nije fermao - sve do fejsbuka. deset godina kasnije, celo selo je nakaceno, svi imaju virtuelne farme, naucili da gugluju da bi kacili linkove, naucili sve o koriscenju interneta. i dalje misle da je cudan, ovaj put jer ne koristi fb.

Link to comment
sjajno :Dja imam druga iz malog mesta na jugu srbije, koji je objasnjavao ortacima zasto je internet korisna stvar. tamo negde '98. kad im je uveden. svi su mislili da je cudan i niko ga nije fermao - sve do fejsbuka. deset godina kasnije, celo selo je nakaceno, svi imaju virtuelne farme, naucili da gugluju da bi kacili linkove, naucili sve o koriscenju interneta. i dalje misle da je cudan, ovaj put jer ne koristi fb.
http://www.facebook.com/group.php?gid=2485...1359&ref=mf
Link to comment
Evo jedna humana grupa koja zasluzuje podrsku
I, kako će klik na "Join" na liceknjizi uticati na bilo koga ko ima uticaj na određivanje PDV-a da uopšte razmišlja o tome?Drugim rečima, čemu podrška?
Link to comment

Kao i grupa "100.000 POTPISA ZA PROMENU KRIVIČNOG ZAKONIKA(KRIVIČNO DELO SILOVANJA)!!!" koja ima oko 111000 clanova, ni ova nece imati ama bas nikakvog uticaja na drzavu.Kao i bilo koja peticija, potpises jer verujes u to, a ne zato sto je realno da ce to biti ostvareno.

Link to comment

Koja je fora sa ovim novim FB chatom ? Konstantno mi dolaze notifikacije da ga aktiviram, kad kliknem na aktivaciju pojavi se da ce chat biti dostupan za par sati... Posle par sati se nista ne desi, vec mi stignu jos dve takve notifikacije o aktiviranju chata...

Link to comment
“I would rather have a prostate exam on live television by a guy with very cold hands than have a Facebook page” - George Clooney.
bilo i interesantno videti i sta bi georg rekao za forumasanje?da li bi ga uporedio sa testom na hlamidiju? Edited by Hustler
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...