Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Šta meni Fejsbuk nudi...

 

Nekada se banovalo za duple naloge a sada daj što više da ih ima pa da možemo da se u marketingu gađamo brojem profila a ne brojem korisnika.

Screenshot_20221214-025927__01.jpg

Link to comment
  • 7 months later...

Imate li ideju zasto mi na mobitelu od jednom (ima već nekoliko nedelja) FB izgleda u FF-u ovako? Pre je izgledao normalno (kao nekad na kompu, mada tu od onda kad sam pisala ne mogu da ga otvorim u FF-u nego samo u Edge-u)

 

FB.png

 

 

Link to comment
4 hours ago, renne said:

zato što ti otvara stranu za telefon, vidiš m. u linku

To stoji, ali nije ovako jadno i kilavo izgledalo do pre nekoliko nedelja. Kroz ovaj izgled je npr. otezano pisati u grupama, ne otvara komentare uvek dobro, i slično.

Link to comment

Iz čista mira mi na desktopu Facebook tražio login code za Two-factor verification koji mi je poslao na moj broj telefona. Problem je što je prošlo sat vremena, a code mi još nije stigao (iako sam ga ranije već dobijao). Najbolja stvar od svega je što najnormalnije mogu da pristupim nalogu na mobilnom. Chat podrška koju sam video ne pomaže jer su botovi. Da li dešava da ti SMS-ovi kasne? I, šta raditi u ovom slučaju?

Edited by notenoughreasonsforclaire
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

Najbolja stvar od svega je što najnormalnije mogu da pristupim nalogu na mobilnom.

 

Pdreko aplikacije il' rpeko browser-a?

 

Ako je prvo, vrši se stateless login. Drugo koristi statefull. Mada, sa 2fa-om je isto varijanta statefull-a... Poenta je da se podaci o logovanom korisniku ne čuvaju na istom mjestu tako da je moguće ne imati problema sa jednom (od tih) vrstom logina.

 

Što se konkretnog problema tiče, vele da nije do njih. Moguće da je problem sa mobilnim provajderom.

Link to comment

Update: na jednom laptopu traži login code koji mi ne stiže, na drugom se normalno logujem i koristim isti taj nalog:laugh:. Šta da uradim na ovom prvom laptopu?

 

Edit updatea: Rešen problem. Fora je bila u tome što je on meni sve vreme code slao na authentication app, ali me je zbunjivalo što je pisalo da mi je poslao code ili preko te aplikacije, ili preko broja telefona. Ja sam sve vreme mislio da mi je telefon prva opcija, ali izgleda da nije bio.:D.

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment
  • 4 months later...

Treci put za dve nedelje dobijam mejl od FB-a kao da sam zatrazila promenu lozinke pa je generisan onaj kod koji mora da se upise zarad prepoznavanja. Neko se bas navadio na moj nalog, wtf? Vidim i pojacani spam na tom levom e-mail nalogu koji koristim za nebitne stvari, vrtim bas film gde sam se to u skorije vreme registrovala pa da sam pokrenula tu lavinu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...