Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

  • 1 month later...

Haha i ja sam hteo poslusati ali prekinuo. Nema se od njega puno bas pametnog cuti.

 

Ima teorija da je Mark robot i ovaj test na pocetku kao zajebancija na tu tezu. Mada kakva mu je mimika nije ni slucajno da su ljudi to pustili.

 

Inace Fridman otisao za Moskvu. Kaze bice i Putin gost.

Edited by bags
Link to comment
1 minute ago, bags said:

Haha i ja sam hteo poslusati ali prekinuo. Nema se od njega puno bas pametnog cuti.

 

 


bukvalno nista. Mada ni pitanja nisu bas inspirativna. 
Jedino sto sam pokupio je inspiracija da nesto naucim o metaverse. 

Link to comment

Ja sam pre neki dan prvi put čuo za sestru mu, Randi. 
Teška nekoliko stotina miliona dolara, odavno je napustila Fejsbuk da uživa u životu se bori za prava žena.

Sad promoviše neku kriptovalutu i cilj joj je da do 2025. godine 50% žena trguje istom.  

 

Link to comment
  • 7 months later...

Imam prilican problem sa META aplikacijama, Facebook, Instagram i whatsapp. Naime, 13.10 su me banovali sa FB jer sam "sirio neprimerene postove", sto naravno nema veze sa istinom. Malo posle toga drugar mi kaze sam na instagramu komentarisao Elona Maska, sto takodje nije istina i savetovao mi da promenim pass, uvedem 2 faktorsku autentifikaciju i sl. To sam uradio, ali mi je nalog ipak blokiran.

 

Your account has been disabled
For more information please visit the Help Center.
Your account was disabled on Oct 13, 2022. If you think your account was disabled by mistake you can submit more information via the Help Center for up to 30 days after your account was disabled. After that, your account will be permanently disabled and you will no longer be able to request a review.
 

 

Odmah sam reagovao na FB, poslao sam im sliku licne karte, oni se ljubazno zahvalili i od tada nista.

 

Danas popodne, u trenutku dok nisam ni koristio whatsapp, dodje mi poruka da mi je nalog suspendovan jer krsim pravila., Kad sam probao da opet aktiviram nalog, izaslo mi je ovo na slici

 

 

Sto bi trebalo da znaci da mi je whatsapp blokiran na telefonskom broju koji koristim.

 

Ima li neko ideju kako da resim problem?

 

WA.jpg

 

 

Malopre sam opet probao da ucitam sliku pasosa i izasla mi ova poruka...

 

We Can’t Review the Decision to Disable Your Account
We have fewer reviewers available due to the coronavirus (COVID-19) pandemic so we can’t review this decision right now.
Edited by Milosh76
Link to comment
  • 4 weeks later...

Postoji li neka javna tajna zasto FB ne moze da se otvori na FF-u? Ne secam se kada sam poslednji put isla sa kompa pa da mogu da kazem od kad je ta promena. U redovnom modusu mi ne otvori stranu uopste, kada odem na private otvori glavnu stranu ali kada se ulogujem, sve bude belo.

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

@Milosh76 Jesi rešio?

Jesam tako sto sam napravio novi nalog pod istim imenom, logicno. Stari je blokiran i pitanje je da li ce ikada biti deblokiran. Posle oko 2 nedelje  su mi blokirali i novi sa pitanjem:

 

1) da li ti koristis oba naloga?

2) da li si nov korisnik?

 

Ako kazem da koristim oba naloga, blokira me oba. Ako kazem da sam nov korsnik moram da im posaljem skenirani ID sa slikom i imenom. To sam uradio i oslobodili mi nalog. Posle su to zahtevali i a instagram kad sam pravio nov nalog.

 

Napravio sam i novi instagram sa 3 pratioca i 2 followera :D  A whatsapp koristim italijansku karticu u telefonu gde je spanska kartica, a google nalog i kontakti su isti kao i na telefonu koji koristim, jer je u starom telefonu. Taj telefon mi sluzi za hotspot sa inostranom karticom :D

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 24.11.2022. at 23:26, mraki said:

Očisti istoriju

 

Juce sam videla tvoju poruku, promakla mi je - ali ni to nije pomoglo. Otvori meni FB login stranu, ali kad upisem podatke bude kao neka greska i nista vise. Ni passwort recovery ne uradi nista, tj. odvede me na praznu stranu koja ovako izgleda:

 

fb.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...