Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Ja sam tako, ne znam kako, izgubio lozinku za gugl nalog, recovery mejl je na mts nalogu koji mi je telekom ugasio kada sam prebacio račun na ženu, pa me pita da li se sećam neke starije lozinke, pa ni to ne upali, onda će mi poslati poruku na telefon pa vidim da sam ostavio fiksni telefon :isuse:. Nazvala me mašina na fiksni i izrecitovala cifre.

Edited by čekmeže
Link to comment

realno nema mnogo drugih nacina da odrade identifikaciju, jedino da udju u biometriju ili nekakve digitalne potpise za koje opet garantuje neka institucija, a to je korak dalje, a ne manje. moze lk, moze pasos, sta god sa slikom. vozacka.

moze google authenticator da se koristi da se preduprijedi situacija sa dokumentima. 

 

 

ali meni stvarno nije problem da pokazem dokument tamo nekom radniku na fb digitalnom salteru, taj mi je gest samo prividno vise distopijski od nekih svakodnevnih u fizickom okruzenju, recimo, prilicno me nervira kad mi teretana trazi jmbg (ne dam, naravno)

Edited by morgana
Link to comment

meta se zove blink.png

istina videla sam juche reptila na nekim vestima, mrzelo me da chitam, kod njega je stalno neka drama, malo se chudila kako majkumu izgleda kao od rezervnih delova napravljen, sigurno mora stalno da se podmazuje da ne shkripi prilikom shejpshiftinga isuse.gif hihi.gif

a ig, hoce i to da menja?

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...