Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Ja sam tako, ne znam kako, izgubio lozinku za gugl nalog, recovery mejl je na mts nalogu koji mi je telekom ugasio kada sam prebacio račun na ženu, pa me pita da li se sećam neke starije lozinke, pa ni to ne upali, onda će mi poslati poruku na telefon pa vidim da sam ostavio fiksni telefon :isuse:. Nazvala me mašina na fiksni i izrecitovala cifre.

Edited by čekmeže
Link to comment

realno nema mnogo drugih nacina da odrade identifikaciju, jedino da udju u biometriju ili nekakve digitalne potpise za koje opet garantuje neka institucija, a to je korak dalje, a ne manje. moze lk, moze pasos, sta god sa slikom. vozacka.

moze google authenticator da se koristi da se preduprijedi situacija sa dokumentima. 

 

 

ali meni stvarno nije problem da pokazem dokument tamo nekom radniku na fb digitalnom salteru, taj mi je gest samo prividno vise distopijski od nekih svakodnevnih u fizickom okruzenju, recimo, prilicno me nervira kad mi teretana trazi jmbg (ne dam, naravno)

Edited by morgana
Link to comment

Ono mislio sam da je broj telefona dovoljan za identifikacije i zastitu od kradje naloga.

 

Verovatno ovako proveravaju da li je realna osoba sa tim imenom na profilu.

  • +1 1
Link to comment

gde pisemo da se facebook sada zove meta world peace? u 100 maraka da ce za koju godinu da se preimenuju u social network formerly known as facebook ili tako nesto.

Link to comment

meta se zove blink.png

istina videla sam juche reptila na nekim vestima, mrzelo me da chitam, kod njega je stalno neka drama, malo se chudila kako majkumu izgleda kao od rezervnih delova napravljen, sigurno mora stalno da se podmazuje da ne shkripi prilikom shejpshiftinga isuse.gif hihi.gif

a ig, hoce i to da menja?

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...