Jump to content
IGNORED

šah je šah


Quizmaster

Recommended Posts

To je rejting sa sajta(ostvaren tokom meceva sa clanovima chess.com-a) i nema nikakve veza sa stvarnim (Nakamura je jedno vreme imao  3100 u bullet-u na sajtu,sada jedva preko 3000 ^_^  ).Carlsenu su,posto ne igra na sajtu,stavili stvarni rejting.Igrao je suvise brzo,svaki mec mu je ostao preko 25 minuta do kraja,mislio sam da od svih ovaj mali pingvin(klinac bio NM pre nekoliko meseci,a sada je IM :Hail: ,dobro se drzao protiv nake u bulletu ako se tako moze reci  za skor 11-79) moze nesto da uradi,ali protiv njega Carlsen odigrao najbolje(zrtvovao kraljicu u 20om potezu) http://www.chess.com/livechess/game?id=998801336

Edited by Zavrzan
Link to comment
  • 3 weeks later...

Koga interesuje u 18h na chess.com/tv  (uz komentatore) ili na chess.com>live games Blitz Death Match GM Hikaru Nakamura (2776) vs GM Wesley So (2770.7)

Igraju 3 sata od toga  1h   5+1

                                   1h   3+1

                                   1h   1+1(Ovde je Naka favorit sa rejtingom 3070 na sajtu :misko: )

Link to comment

Šibni link na pm, ja sam samo pronašao nepotpuni scribd i jedan expired link. Hvala!

Skinuo sam ovu verziju: link  mislim da je ista na scribdu, izgleda mi potpuno,verovatno ima i boljih varijanti.Ako ti se svidi mozda je bolje da je i stvarno kupis.

BTW sad sam pregledao prvih nekoliko strana ove knjige,zar nije kraljica vredna 9 a ne 10 pesaka(ili poena kako god) kao sto pise u knjizi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...