Jump to content
IGNORED

Vozovi bez granica


borris_

Recommended Posts

15 minutes ago, Taihoskopija said:

U novim vozovima su higijena i komfor savršeni, toaleti izvrsno čisti, a i sve ostalo, osoblje ljubazno, bar kad su u pitanju vozovi Beograd-(Valjevo-Užice)-Prijepolje, kao da nije Srbija u pitanju, a i brzina putovanja prihvatljiva donedavno i ne mnogo duža od autobus varijante, pa je nedavno odjednom sve upropašćeno i voz ne razvija brzinu > 60 km/h, a objašnjava se krađom nekih elemenata duž pruge, na različitom mestima. 

 

Edit: 

 

20210729_095932.thumb.jpg.967099ae230b879cb8c965fa76b5762e.jpg

 

Baš sve super čisto, ispravno i uljudno. 

Ovo je voz za Užice i Valjevo???!?

Link to comment

Daa, tako je već nekoliko godina, wc dezinfikovan u svakom momentu, sve blista, klimatizovano ofc, displej tačan, kondukteri trče da obnavljaju tipa ubruse i sapun, cvrkuću ispeglani, narod sedi pristojno ne masti i ne prlja, stvarno se osvrćeš da proveriš jesi li to ti i je l' to Kosjerić. Samo su usrali prugu, pa je brzina horor poslednjih nekoliko meseci, ranije se pičilo i 100 km/h na nekim deonicama. :evilsmile:

Link to comment

Ja sam se vozio ovim do lazarevca. Ono iza je prva klasa koja ima i uticnice za pucnjace. Do Lazarevca je pošao i stigao u minut. Jedino je frka naći taksi na stanici u Lazarevcu. Vratio se gradskim busem za više para i duže je trajalo, ali kreće iz centra grada, na 5 minuta peške od suda…

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Milosh76 said:

Jel to bio BG voz ili voz koji ide za Lazarevac ili negde dalje?

Mislim da je išao do Užica. 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
34 minutes ago, Tsai said:

pa to mu dodje manje vise isto ko avion ako racunas odlaske i dolaske na aerodrom

Sto puta opuštenije od cele avio price

 

Frankfurt-Paeiz je 4h sa ICE-om i nešto kraće tipa 3h45min sa TGV-om

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...